Yetişkinler İçin İngilizce Geliştirme Programı

İngilizce Geliştirme, daha önce İngilizce eğitimi almış, az da olsa kendini ifade edebilecek düzeyde İngilizce konuşabilen yetişkinlerin katılabileceği bir programdır. 

İş hayatında çoktan mesafe kat etmiş ama kariyerini daha yüksek mevkilere taşımak isteyen, daha iyi bir iş fırsatı ya da terfi fırsatını dil engeliyle kaçıran ya da tamamen yeni kültürel deneyimler kazanmak, rahatça seyahat edebilmek vb. talepleri olan fakat öğrencilik yıllarını geride bırakalı epey zaman olmuş kişilerin aklında ise genellikle şu düşünceler dolanıyor; “Öğrenciyken öğrenecektim”, “Bu yaştan sonra yeniden öğrenci olamam”, “20’li yaşlarda öğrencilerle aynı sınıfta kafam uyuşmaz” vb.. İşte tam da aklından bunları geçirenler için İngilizce Geliştirme Programlarımız ile sizlere İngilizce konuşmayı öğretiyoruz.

Kurs İçeriği

  • Kurs Süresi: 3 Ay
  • Haftalık Ders Saati: 13 Saat
  • Toplam Ders Saati: 384 Saat

İngilizce eğitim programlarımızda her yaştan ve her meslekten kişilere en iyi düzeyde konuşmaya yönelik verdiğimiz eğitimler ile kısa sürede başarılı olmalarını sağlıyoruz. Yetişkin programlarımıza ister grup olarak isterseniz özel ders olarak kayıt olabilirsiniz. 

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.