Özel Ders Programı

Genç Akademi Eğitim Kurumları olarak Ümraniye, Maltepe ve Pendik şubelerimiz ile etüt merkezi veya dershane kavramı dışında özel eğitim ve rehberlik merkezi olarak özel dersleri siz sevgili öğrencilerimize en iyi şartlarda vermeye çalışıyoruz.

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine, okullarında zorlandıkları  İngilizce, Matematik, Fizik, Kimya ve Türkçe derslerinden istedikleri gün ve saatte kurum ortamında özel ders eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimler uzman eğitmenler tarafından bire bir olarak verilmektedir.

Ümraniye Özel Ders

Özel Ders Programının İçeriği

Her öğrencinin bir dersi öğrenme ve anlama düzeyi aynı değildir. Bu sebeple öğrenciler okulda zaman zaman bazı derslerinde geri kalabilir. Bu gibi durumlarda öğrencilerin  özel ders eğitimleri alması gerekir. Okul derslerinde geri kalan öğrenciler için özel dersler önemli bir ek kaynaktır. 

Özel ders eğitimlerimiz alanında uzman tecrübeli eğitim kadromuz tarafından verilmektedir. Bu eğitimlere katılan öğrenciler alacakları tek bir ders ile geri kaldıkları konularda başarıya ulaşacaklardır.  Eğitimlerimiz kurs ortamında bire bir olarak verilir. Dersin konusu ve süresi öğrencinin bilgi seviyesi ölçüldükten sonra öğretmen tarafından belirlenir. Her hangi bir derste veya konuda zorluk yaşayan öğrenciler kursumuzda düzenli öğrenci olmasalar dahi birebir olarak özel ders programlarımızdan yararlanabilirler.  

Özel ders eğitimlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim formlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.