Bilgi Talep Formu

Lütfen Adınızı Yazınız.
Lütfen Telefonunuzu Yazınız.

Burslu Eğitim Projesi

İlkokul, Ortaokul ve Lise Öğrencilerine Burslu Eğitim İmkanı

Çocuklarınız gelecekte hangi okulu, hangi üniversiteyi bitirirse bitirsin ingilizce konuşamazsa daha iyi bir iş ve daha iyi bir maaş için çok zorlanacak.

Çocuklarınızın gelecekte kimseye ihtiyaç duymadan, kendi ayakları üzerinde durabilmesi ve daha iyi yaşam koşullarına sahip olması için ingilizce konuşabilmesi şart. Gelin çocuğunuzu geleceğe birlikte hazırlayalım.

Genç Akademi Burslu Eğitim Projesi

Burslu Eğitim İçeriği

Türkiye’deki çocuklar için İngilizce, son derece önemlidir.. Şu anda etrafımıza baktığımızda yığınlarca üniversite mezunu insanın işsiz dolaştığını veya asgari ücrete talim ederek çalıştıklarını görürüz..Ancak lise mezunu bile olamamış, İngilizce konuşabilen kişilerin iş bulmakta hiç de zorlanmadıklarını ve çok iyi imkanlara sahip olduklarını görürüz. Öyle değil mi?

İşte Genç Akademi, İngilizcenin çocuklarımızın hayatı için önemini bildiği için çocuklarımıza İngilizceyi güzel, zevkli ve eğlenceli bir şekilde özellikle de algılama seviyesinin en iyi olduğu küçük yaşlarda/genç yaşta öğretiyor. Bu yüzden eğitimimizi gören, bilen herkes bizi tercih ettiği için öğrenci bulmaya ya da reklam yapmaya ihtiyaç duymuyoruz. Reklama harcayacağımız parayı öğrencilere burslu İngilizce eğitimi vermek için kullanıyoruz.

Çalışma yaptığımız her devlet okulundan çalışkan olma şartı aranmaksızın en fazla 20 öğrenci seçip onlara eğitim masraflarının büyük bir kısmını karşılayarak 6 ay süren bir İngilizce konuşma eğitimi ve okuldaki sayısal derslerine destek eğitimi veriyoruz. Onlar da bu eğitim sayesinde diğer okullara, dershanelere giden arkadaşlarına nazaran daha iyi İngilizce konuşabildiğinde hocaları, arkadaşları, yakınları "bu İngilizceyi nereden öğrendin" diye sorunca “tabii ki Genç Akademi’de öğrendim” desinler istiyoruz. En güzel reklamın dost tavsiyesi olduğuna inanıyoruz.

Ders Programı

  • Kurs Süresi: 6 Ay
  • Haftalık Ders Saati: 16 Saat
  • Toplam Ders Saati: 384 Saat

Sizde bursu eğitim programımızdan faydalanmak istiyorsanız web sitemizde bulunan iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Tc Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kanpanyalardan haberdar olmak istiyorum