Burslu Eğitim Projesi

İlkokul, Ortaokul ve Lise Öğrencilerine Burslu Eğitim İmkanı

Günümüzde İngilizce evrensel bir dil haline gelmiştir. Bu nedenle hangi yaşta hangi işte olursanız olun günlük hayatınızda mutlaka İngilizce ile karşılaşırsınız.   Aynı zamanda kariyer hedefiniz içinde için de İngilizce bilmek oldukça önemlidir.  İngilizce bilen bireyler iş başvurularında bilmeyenlere göre daha avantaj sahibi olabilmektedirler. Gelecekte iyi bir kariyer sahibi olmak isteyenler İngilizce öğrenmeye erken yaşta başlamalıdır, özellikle de çocuklar. Çocuklarınızın gelecekte kimseye ihtiyaç duymadan, kendi ayakları üzerinde durabilmesi ve daha iyi yaşam koşullarına sahip olması için İngilizce konuşabilmesi şarttır. O yüzden gelin çocuğunuzu geleceğe birlikte hazırlayalım.

Genç Akademi Burslu Eğitim Projesi

Burslu Eğitim İçeriği

Türkiye’deki öğrenciler için İngilizce, son derece önemlidir. Şu anda etrafımıza baktığımızda yüzlerce üniversite mezunu insanın işsiz dolaştığını veya az maaşa talim ederek çalıştıklarını görürüz. Ancak lise mezunu bile olamamış, İngilizce konuşabilen kişilerin iş bulmakta hiç de zorlanmadıklarını ve çok iyi imkanlara sahip olduklarını görürüz. Öyle değil mi?

İşte Ümraniye Genç Akademi ve Maltepe Genç Akademi'de, İngilizcenin çocuklarımızın hayatı için önemini bildiği için onlara İngilizceyi güzel, zevkli ve eğlenceli bir şekilde özellikle de algılama seviyesinin en iyi olduğu küçük, genç yaşta öğretiyor. Bu yüzden eğitimimizi gören, bilen herkes bizi tercih ettiği için öğrenci bulmaya ya da reklam yapmaya ihtiyaç duymuyoruz. Reklama harcayacağımız parayı öğrencilere burslu İngilizce eğitimi vermek için kullanıyoruz.

Çalışma yaptığımız her devlet okulundan çalışkan olma şartı aranmaksızın en fazla 20 öğrenci seçip onlara eğitim masraflarının büyük bir kısmını karşılayarak 6 ay süren bir İngilizce konuşma eğitimi ve okuldaki sayısal derslerine destek eğitimi veriyoruz. Onlar da bu eğitim sayesinde diğer okullara, dershanelere giden arkadaşlarına nazaran daha iyi İngilizce konuşabildiğinde hocaları, arkadaşları, yakınları "bu İngilizceyi nereden öğrendin?" diye sorunca “Tabii ki Genç Akademi’de öğrendim” desinler istiyoruz. En güzel reklamın dost tavsiyesi olduğuna inanıyoruz.

Ders Programı

  • Kurs Süresi: 6 Ay
  • Haftalık Ders Saati: 16 Saat
  • Toplam Ders Saati: 384 Saat

Siz de burslu eğitim programımızdan faydalanmak istiyorsanız web sitemizde bulunan iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

Lütfen Adınızı Yazınız.
Lütfen Telefonunuzu Yazınız.
Lütfen Şubenizi Yazınız.

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.