Almanca Kursu

Başlangıç seviyesinden (A1) ileri seviyeye kadar (C1) sunulan Almanca kursu programlarımız üniversite hazırlığı planlayan öğrenci adayları, ticari amaçlı iş Almancası veya yurt dışı gezisine hazırlananlar için olmak üzere her gruba hitap ediyor.

Her seviye ve yaş grupları için profesyonel ve ana dili Almanca olan öğretmen kadromuzla hizmetinizdeyiz. Normal, yoğun ve süper yoğun seçenekli programlarla dili konuşma, yazma, okuma ve dinleme olmak üzere tüm fonksiyonları ile kusursuz biçimde öğrenmeniz hedeflenir. Bu eğitimleri isterseniz kurs ortamında grup veya bire bir özel ders şeklinde alabilirsiniz.

Almanca Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Alacağınız Almanca A1 seviyesi eğitimi sonunda özgüven kazanmış bir birey olarak basit cümleleri ve diyalogları öğrenmiş olacaksınız. Böylece kazandığınız özgüvenle konuşulanlara karşılık verebiliyor durumda olacaksınız. Her şeyden önemlisi artık tanıdığınız ve sevdiğiniz bir Almancanız olacak.

  • Derslerin tamamı formasyon sahibi ve alanında uzman Alman eğitimciler tarafından verilir.
  • Özgün ders materyalleri kullanılır.
  • Programımız öğrenci merkezli yaklaşıma göredir.
  • Almanca ve Türkçenin benzer yanlarına dikkat çekilerek öğrenme kolaylaştırılır.
  • Dersler için son teknoloji kullanılır; online eğitim ve alıştırma imkânları sağlanır.

Genç Akademi kursiyerlerine sunduğu Almanca eğitiminde toplam dört kur programı bulunmaktadır. Bunlar; başlangıç, ön orta, orta ve üst seviye kur programlarıdır. Avrupa’da yaygın bir şekilde kullanılan bir dil olan Almanca, Türkiye’de de iş piyasasındaki önemini gün geçtikçe arttırmaktadır. Almanya’yla yıllardır süregelen ilişkiler ve Türkiye pazarındaki Almanya’nın büyük yeri, Almancayı öğrenilmesi zorunlu bir dil haline getirmiştir.

Kurum olarak başarımızın sırrı öğrenci merkezli eğitim anlayışımız ile sağlanmaktadır. Öğrenci merkezli eğitim programını çizerken “Öğrencilerimiz nasıl daha iyi Almanca öğrenebilirler, nasıl bir ortamda kendilerini daha iyi ve daha rahat hissedebilirler, olası eksiklikleri nasıl giderilebilir?” gibi soruları daima aktif tutmaktadır. Sizde kısa zamanda etkili Almanca öğrenmek ve konuşmak istiyorsanız Genç Akademi Almanca kurs programımıza kayıt yaptırabilirsiniz..

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.