Bilgi Talep Formu

Lütfen Adınızı Yazınız.
Lütfen Telefonunuzu Yazınız.

Arapça Kursu

Arapça 22 Orta Doğu ülkesinde 200 milyona yakın bir nüfus tarafından konuşulan bir dildir. Ayrıca 24 Arap olmayan Müslüman ülkede 1 milyara yakın bir nüfus tarafından kullanılan bir dildir. Kullanıldığı coğrafya itibariyle, dünya tarihinin, kültürel birikiminin ve ekonomi gerçeklerinin temel merkezlerini oluşturur.

Ülkemizde ve dünyada yaygın olarak kullanılan bu dil sayesinde daha fazla iş imkânına sahip olabilirsiniz. Yüksek kazançlı bir işte çalışmak istiyor iseniz İngilizcenin yanı sıra ikinci bir dil olarak Arapça dilini öğrenebilirsiniz. Araplar seyehat etmeyi seven bir millet bu sebeple tatil için ülkemize gelen Araplar oldukça fazla. Onlar ile iletişime geçmek ve ülkenizden memnun kalmalarını sağlamak amacıyla Arapça öğrenmeliyiz. Ayrıca İngilizce dili dünyada ne kadar önemli ise Arapça dilini öğrenmekte artık o kadar önemlidir.

Genç Akademi olarak her yaştan öğrenciye özel bire bir eğitimler ile Arapça dilinde başlangıç seviyesinde ileri seviyeye kadar eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimlerde önce dilin yapısı ve geçmişine dair bilgi verilir, daha sonra konuşmaya yönelik çalışmalar yapılır. Eğitimlerimiz ana dili Arapça olan eğitmenler tarafından verildiği için, kısa sürede akıcı bir şekilde konuşma seviyesinde Arapça öğrenirsiniz.

Genel Arapça Eğitim Seviyelerimiz

  • A1 Başlangıç Seviyesi Fransızca Kursu
  • A2 Başlangıç Seviyesi Fransızca Kursu
  • B1 Orta Seviye Fransızca Kursu
  • B2 Orta Seviye Fransızca Kursu
  • C Uzmanlık Seviyesi Fransızca Kursu
 

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.