Çince Kursu

Çince dili , Çin’de ve çevresinde yaşayan bir milyardan fazla kişi tarafından konuşulan ve binlerce ufak dilin tümüne birden verilen addır ve bunlar tek bir dil sayılırsa, Dünya’da en çok konuşulan dildir.

Dünyadaki her beş kişiden birinin anadili olarak konuştuğu Çince, tamamen ayrı birer dil olarak kabul edilebilecek kadar farklı dillerden oluşmuştur. Bu yüzden Çincenin bir dil değil, bir dil ailesi olduğu kabul edilir. En çok konuşulanı Mandarin lehçesidir ve yaklaşık 850.000.000 kişi tarafından konuşulur. Daha sonra Şangay ve civarındaki 90.000.000 insan tarafından konuşulanı Wu lehçesidir. Göçmen topluluklarda en çok Kantonca lehçesi kullanılır. Bunun sebebi göç eden Çinlilerin genelde güney kesimlerden olmasıdır. Bu dil, Çin-Tibet dilleri ailesinin koluna dahildir.

Çince, dünyanın en çok konuşulan dili olduğundan Birleşmiş Milletler’in aynı zamanda resmî dillerinden biridir.

Çince Kursu İçeriği

Çince dil eğitimlerimiz alanında uzman ve tecrübeye sahip Çin uyruklu öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli tüm teknik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir.

Çince Eğitim Programı Hakkında Bilgi

Ümraniye Genç Akademi ve Pendik Genç Akademi, sunduğu öğrenci merkezli yaklaşımı ve modern yöntemlerle işlenen dersleriyle önce dili konuşmaya yönelik eğitimler daha sonra ise yazmaya yönelik eğitimler ile her öğrenciye farklı programlar uygulayarak programlar uygulamaktadır.

Çince Kursu programlarımıza katılan öğrencilerimizin bireysel gelişimleri takip edilerek bu konuda geri bildirim yapılmakta, ihtiyaç duyulması halinde bireysel çalışmaları destekleyici ek materyaller sunulmaktadır.

Çince Eğitim Programı Seviyeleri

A1 / A2 / B1 / B2 seviyelerinde her dönem Çince eğitim programları açılmaktadır. Talep edilmesi durumunda C1 ve C2 seviyelerinde de program açılmaktadır.

Çinli öğretmenlerimiz tarafından birebir özel ders şeklinde de eğitimler verilmektedir.

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.