Bizi Diğer Kurumlardan Ayıran Farklarımız

Genç Akademi`yi Diğer Eğitim Kurumlarından Ayıran Farklar

Eğitimdeki Kaliteyi Bizimle Yaşayacaksınız!

Diğer İngilizce kurslarından bizi ayıran çok fazla farklılıklarımız vardır.Bizi daha yakından tanımanız için bazılarının sizler için sıraladık..

  • Yabancı dil öğretme tekniğimiz diğer İngilizce kurslarından tamamen farklı olarak dil bilgisine değil dili konuşmaya dayalıdır.
  • Öğrenci bulmak için yollara, sokaklara dökülüp gelenin geçenin eline zorla broşür tutuşturmuyoruz öğrencilerimizi biz seçiyoruz.
  • Şehrin bilboardlarına, meydanlarına afiş, reklam vs. asmıyoruz..
  • AVM’lerde, işlek caddelerde stantlar kurmuyoruz..
  • Bize gelip kayıt olun diye size hediyeler verip, bu hediyelerin maliyetini fiyata yansıtarak eğitimi sizin için pahalı hale getirmiyoruz.. Biz size sadece istediğiniz yabancı dili öğretmeyi vaat ediyoruz..
  • Şubelerimize kayıt yaptırdığınızda derslere başlamak için grup oluşmasını beklemenize gerek yoktur dersler hemen başlar.
  • Bizde kurlu sistem uygulamaları yoktur. Çünkü İstanbulda İngilizce kursu araştırıyorsanız, sadece iki seçenek söz konusudur. Ya hiç İngilizce konuşamıyorsunuzdur, örneğin evinizin yolunu bile tarif edecek kadar İngilizce konuşamıyorsunuzdur;bu durumda İngilizce konuşmayı öğrenmek için “İngilizce Öğrenme” programımıza kayıt yaptırmanız gerekir.Ya da İngilizce biliyorsunuz az da olsa kendinizi İngilizce olarak ifade edebiliyorsunuzdur, ancak ingilizce konuşma becerinizi geliştirmek, daha akıcı hale getirmek istiyorsunuzdur. O halde yapmanız gereken şey “İngilizce Geliştirme” programımıza kayıt yaptırmaktır.

Sizde bu ayrıcalıklı kurumda ayrıcalıklarla dolu eğitim almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tc Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kanpanyalardan haberdar olmak istiyorum