İngilizce Kursu

İngilizce, dünya üzerinde 1,8 milyar insan tarafından konuşulan evrensel bir dildir. İngilizce günümüzde uluslararası dil, iletişim dili veya dünya dili olarak adlandırılır ve birçok meslekte gereklilik haline gelmiştir. Dünya üzerinde birçok ülkede resmî dil İngilizcedir. Resmî dil olmadığı pek çok ülkede de yabancı dil olarak öğretilmektedir. Birleşmiş Milletler’in resmi dilidir. Bu sebeple İngilizce öğrenmek her yaştan ve meslekten insan için bir zorunluluk haline gelmiştir.

İngilizce Kurs İçeriği

  • İngilizce Öğrenme, grup dersleri + etütler + aktiviteler + birebir ve ikiye bir takviyelerden oluşur.
  • İngilizce Öğrenme süreci 4 ayda, yoğun bir programla sadece özel ders alarak ise 8 haftada tamamlanır.
  • İngilizce Öğrenme grup dersleri (konuşma kulüpleri): Programa kayıt olduktan sonra ders gün ve saatleri tanımlanır.

İngilizce Öğrenme Derslerinde Kullanılan Yabancı Dil Öğrenme Tekniği Nedir?

İngilizce Öğrenme aşamasında, herhangi bir yayına bağlı kalıp herhangi bir kitabı bitirme kaygısı gütmüyoruz. İngilizce öğrenmeyi ve kullanmayı kolaylaştıran, hızlandıran ve daha ekonomik kılan İdeal Dünya Yabancı Dil Öğretme Tekniğini kullanıyoruz. Bu uygulanması kolay ve zevkli eğitim metodu sayesinde İngilizce öğrenme konusunda istekli kişilerin çok fazla sayıda derse girmesine, çoğu İngiliz edebiyatçısının bile bilmediği gereksiz bir yığın gramer kuralı ezberlemesine gerek kalmaz. Dolayısıyla İngilizce Öğrenme daha az zahmet, daha az sayıda ders gerektirir ve daha kısa zamanda, daha ekonomik şekilde İngilizce öğrenme mümkün olur. Ayrıca İngilizce Öğrenmede İdeal Dünya Yabancı Dil Öğretme Tekniği hakkında yeterince fikir sahibi olmanız için anlatmamız yeterli değildir.. Bu metodu anlayabilmek için önceden randevu almak şartıyla kurumumuzda 15-20 dakikalık ücretsiz demo yani örnek derslerimizden faydalanabilirsiniz..

İngilizce Öğrenme, İngilizce Konusunda Sizi Hangi Seviyeye Getirir?

Avrupa Birliği’nin İngilizce öğrenme konusunda belirlediği dil öğrenim seviyeleri 6 düzeyden oluşur.

  1. Beginner
  2. Elemantary
  3. Pre-intermediate
  4. Intermediate
  5. Upper-intermediate
  6. Advanced

Ülkemizde İngilizce bilmeyen bir insanın “ben iyi düzeyde İngilizce konuşabiliyorum” diyebilmesi için Intermediate düzeye kadar İngilizce öğrenmesi gerekir. İngilizce Öğrenme, sizin bu seviyede İngilizce konuşma becerisine sahip olmanızı sağlar. Bu programımızı tamamlayan kişiler için “İngilizce Öğrenme” eylemi gerçekleşmiş olur. Bu sayede kişi, Dünyanın her yerinde iş ve sosyal yaşamında günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecek hale gelir.

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.