İspanyolca Kursu

İspanyolca ikinci bir yabancı dil olarak da tüm dünyada en çok rağbet gören birkaç lisandan biridir. Dışa açılan ülkemizde İngilizce dışında, İspanyolca gibi dünyada yaygın olarak konuşulan lisanların da öğrenilmesi bir çok iş kolunda iş verenlerin en çok aradıkları niteliklerin başında geliyor. Bunda Avrupa Birliği ile ilişkilerin yeni bir dönemece girdiği günümüzde Türk müteşebbislerinin Avrupa`da Pazar arayışlarını yoğunlaştırmaları ve Avrupalı şirketlerle işbirliklerini yoğunlaştırmaları da önemli bir etken.

Dünyada 380 milyon kişi İspanyolca konuşuyor. Bugün İspanyolca en çok konuşulan lisanlar arasında dördüncü durumda. Gerek İspanyolca`ya olan ilginin artması gerekse İspanyolca konuşulan ülkelerdeki nüfus artışı İspanyolca konuşanların sayısını her geçen daha da artmasına yol açmaktadır. İspanya`dan Latin Amerika`daki ülkelere kadar bir çok ülke İspanyolca`yı resmi dil olarak kullanmakta. Amerika Birleşik Devletlerinde İngilizce`nin ardından en yaygın olarak kullanılan lisan İspanyolca`dır. ABD`de ortalama 25 milyon İnsanın İspanyolca konuştuğu tahmin ediliyor, Artık Türkiye`de de tüm dünya`da olduğu gibi İspanyolca`nın giderek artan önemi kabul ediliyor.

İspanyolcaya ilgi gerek pek çok ülke okullarında resmî dil olması, gerekse Avrupa Birliği’nde İngilizceden sonra en çok konuşulan dil olması nedeniyle- her geçen gün İspanyolca`ya talep artmaktadır.

Ümraniye Genç Akademi ve Pendik Genç Akademi de İspanyolca dilinin önemini bilerek uzman eğitim kadrosu ile başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar İspanyolca kursları vermektedir.Eğitimler isterseniz grup olarak sınıf ortamında isterseniz bire bir özel olarak verilmektedir.Eğitimlerimiz her zaman olduğu gibi önce konuşmaya yönelik daha sonra dilin grammer yapısını öğrenmeye yöneliktir.

İspanyolca Bilmek Aşağıdaki Sahalarda Kariyer Hedefleyenler İçin En Uygundur

Güzel sanatlar, mütercimlik, bankacılık, gazetecilik, ticari danışmanlık, kütüphanecilik, tıp araştırmaları, diplomasi, optik, eğitimsel yazılımlar, yayıncılık, mühendislik, güvenlik donanımları, moda, spor yayıncılığı, finansal servisler, öğretmenlik, kamu sektörü, telekomünikasyon, insan kaynakları, bilişim teknolojisi, seyahat ve turizm endüstrisi,üniversiteye kabul edilme yeterliliklerinden birini yerine getirmek için ve çok beylik bir cümleyle başka bir dil ve kültürü öğrenmek, ilk olarak kariyerinizi zenginleştirecek, ufkunuzu genişletecek ve hayatınıza zenginlik katacaktır.Bugünün ve geleceğin global ekonomisinde etkili bir şekilde rekabet edebilmek için bir dil öğrenmeniz kaçınılmazdır.

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.