Burslu Eğitim Programı Talep Formu

Ümraniye ve Pendik Genç Akademi olarak, İngilizcenin çocuklarımızın hayatı için önemini bildiğimiz için onlara İngilizceyi kalıcı, zevkli ve eğlenceli bir şekilde, özellikle de algılama seviyelerinin en iyi olduğu yaşta öğretiyoruz. Eğitimimizi gören, bilen herkes bizi tercih ettiği için öğrenci bulmaya ya da reklam yapmaya ihtiyaç duymuyoruz. Reklama harcayacağımız parayı öğrencilere "Burslu Eğitim" vermek için kullanıyoruz.

Çalışma yaptığımız her devlet okulundan çalışkan olma şartı aramaksızın en fazla 20 öğrenci seçip onlara eğitim masraflarının büyük bir kısmını karşılayarak 6 ay süren bir İngilizce konuşma eğitimi ve okuldaki Matematik, Türkçe derslerine destek eğitimi veriyoruz. Onlar da bu eğitim sayesinde diğer okullara, dershanelere giden arkadaşlarına nazaran daha iyi İngilizce konuşabildiğinde hocaları, arkadaşları, yakınları "Bu İngilizceyi nereden öğrendin?" diye sorduğunda “Tabii ki Genç Akademi’de öğrendim.” desinler istiyoruz. En güzel reklamın dost tavsiyesi olduğuna inanıyoruz.

Bu eğitimi alan öğrenciler iyi düzeyde İngilizce konuşma yeteneğine sahip oluyor.Uzun yıllardır verdiğimiz bu eğitimde binlerce öğrenci öğretim hayatına ileri düzeyde bir İngilizce ile devam etti. Sizde bu eğitimlerden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki forma iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterlidir. Eğitim danışmanlarımız sizi arayarak ayrıntılı bilgileri paylaşacaktır.

İletişim Bilgi FormuBizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.