Bilgi Talep Formu

Lütfen Adınızı Yazınız.
Lütfen Telefonunuzu Yazınız.

Fransızca Kursu

Fransızca yazıldığı gibi okunmayan bir dil olduğu için, ilk başlarda telaffuzunda biraz zorlanabilirsiniz. Fakat zaman geçtikçe ve konuşma pratikleriyle Fransız kültürünün ve dil bilgisinin içine girdikçe çok seveceksiniz. Dünya üzerinde milyonlarca insan Fransızca’yı anadili olarak kullanmaktadır. Fransızca'yı anadili olarak kullanan ülkeler arasında; Belçika, İsviçre, Kanada, İtalya, Birleşik Devletler ve Afrika yer alır. Fransa ve Türkiye arasında Turizm ilişkileri yoğun olması bakımından ülke dış ticaretimiz için de Fransızca önemli diller arasındadır.

Genel Fransızca Eğitim Seviyelerimiz

  • A1 Başlangıç Seviyesi Fransızca Kursu
  • A2 Başlangıç Seviyesi Fransızca Kursu
  • B1 Orta Seviye Fransızca Kursu
  • B2 Orta Seviye Fransızca Kursu
  • C Uzmanlık Seviyesi Fransızca Kursu

Fransızca Kurs İçeriği

Alacağınız her hangi bir seviye Fransızca Eğitim Kursu Avrupa Dil komisyonunda belirtildiği çerçevede ve standartlarına uygun profesyonel öğretmenlerimiz tarafından programlanmıştır.Fransızca kursunuz boyunca tüm kurlar (A1-A2-B1-B2-C) için geçerli olan Fransa’nın şehirlerinden tutun da Fransız yemeklerinden tatlılarına kadar, Paris modasından eğlence sektörüne kadar kaliteli ve kalıcı bir eğitim sizi bekliyor…

Kariyer hedefiniz doğrultusunda Güzel Sanatlar, Mimarlık, Sinema, Mutfak Kültürü, İnşaat, Mühendislik,Dans, Uluslararası İlişkiler,Moda, Edebiyat, Felsefe, Müzik, Tıp, İlahiyat, Uzay Bilimleri, Hava Bilimleri, Telekomünikasyon ve  Tiyatro gibi bölümler ilginizi çekiyorsa  Fransızca öğrenmek sizler için faydalı olacaktır.

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.