Rusça Kursu

Rusça, Avrasya’da yaygın olarak konuşulan ve Slav dilleri arasında en yaygın olan dildir. 255 milyon kişi anadili kadar iyi şekilde Rusça konuşmaktadır. Rusya, BDT Ülkeleri, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Tacikistan, Bulgaristan, Moldovya, Litvanya, Estonya, Letonya, İsrail, Moğolistan, Spitzberg, Finlandiya, Bulgaristan,Almanya, ABD’nin, Polonya’nın, Avustralya’nın, Kanada’nın, Türkiye’nin ve Çin’in büyük şehirlerinde bu dil yaygın olarak konuşulmaktadır. Ayrıca 20. yüzyılda politik açıdan önemi nedeniyle, Birleşmiş Milletler’in resmi dillerinden biridir.

Rusça’yı öğrenerek bu büyük dünyaya katılır ve kendinizi ifade edebilirsiniz; ilgilendiğiniz alanlarda (iş, ticari, akademik, bilim, sanat, tatil, arkadaş edinme, vb.) amacınıza daha kolay erişebilirsiniz.

Ümraniye Genç Akademi ve Pendik Genç Akademi Rusça programı; etkin ve kalıcı Rusça öğretimini amaçlamaktadır. Hedef yazılı ve sözlü iletişim becerilerini, çeşitli kaynaklardan hazırlanan kitap, test ve CD gibi eğitim materyalleri ile geliştirilir.

Rusça Kurs Ders Saatleri

Rusça kurslarımız toplam 6 seviyeden oluşmaktadır.

1 Kurda toplam 64 saat dil öğrenimi + 8 saat kültür dersi bulunmaktadır.

Program hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.