Türkçe Özel Ders

Genç Akademi  Eğitim Kurumları ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine sınavlara hazırlık ve okul derslerine yardım için sıkıntı yaşadıkları tüm konulardan Türkçe  özel dersleri  eğitimleri yapılmaktadır. Özel derslerde eğitmenlerimiz tarafından belirlenen  programlarda konu anlatım dersleri ve  yoğun soru çözümlerine  yer verilmektedir. Ders programlarını ve öğrenci durumunu belirlemek amacıyla tanışma ve program oluşturma mülakatları yapılmaktadır. Aynı zamanda ücretsiz 1 saatlik demo dersler yapılır. Daha sonrasında  öğrenci gelişimini ve eksikliklerini takip etmek için öğretmenlerimiz seviye sınavları ve öğrenci gelişim takip programları uygulamaktadır. Okul takviye dersleri için takip ettiğiniz müfredata uyumlu özel dersleri verebilmek için ayrıca okul ders programınız yakından takip edilir. Özel ders eğitimlerinde amaç öğrencinin okul programına uygun olarak sıkıntı yaşadığı konulardan eğitim vermek olduğu için okul programına uymakta çok önemlidir.

Öğrenciler,  okulda veya özel öğretim kurumundaki kalabalık sınıf ortamında eğitim-öğretim görmektedirler. Bu kalabalık sınıflarda öğrenci anlayamadığı dersleri tek başına halletmeye çalıştığında  oldukça uzun vakit ayırmak zorunda kalıyorlar ve bazen başarıya ulaşamıyorlar. Bu gibi durumlarda öğrencinin vakit kaybetmeden profosyonel ve uzman eğitmenler ile birlikte çalışması daha verimli sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır.

Türkçe Özel Ders Veren Dershaneler

İstanbul'da Türkçe özel ders veren kurslar arasında değerlendirilebilecek birçok kurs  seçeneği vardır.  Özel ders eğitimleri her ne kadar öğrenci ve öğretmen ile bire bir yapılsa da eğitimin sınıf ortamında yapılması daha yararlı olacaktır. Öğrenci bu şekilde derse daha fazla ilgi ve konsantrasyon gösterir ve daha çok başarılı olur. Bu sebeple eğitimin Türkçe özel dersi veren kurslarda yapılması daha uygun olacaktır. Dersler sırasında güçlü bir öğretmen-öğrenci  ilişkisi kurulursa eğitimden alınan verim çok daha fazla olur. Öğrenciye özel çalışma metodu belirlendiği için öğretmen öğrencinin ihtiyacına göre eğitim verir ve vakit kaybı yaşanmaz. 

Genç Akademi Eğitim Kurumları olarak Ümraniye ve Pendik şubelerimiz ile etüt merkezi veya dershane kavramı dışında özel eğitim ve rehberlik merkezi olarak Türkçe özel derslerini siz sevgili öğrencilerimize en iyi şartlarda vermeye çalışıyoruz.

Türkçe Özel Dersin Öğrenciye Sağlayacağı Faydalar:

- Sistemli ders çalışma,

- Derse olan ilginin artması,

- Rahatlıkla soru sorabilme,

- Algı ve dikkat artar,

- Yüksek başarı oranı,

- Kendine güven,

- Sorumluluk duygusu,

- Derse olan ön yargı azalır,

 

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.