Bilgi Talep Formu

Lütfen Adınızı Yazınız.
Lütfen Telefonunuzu Yazınız.

Türkçe Özel Ders

Genç Akademide ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine sınav hazırlık ve okul takviye için zorlandıkları tüm konulardan Türkçe  özel dersleri  verilmektedir. Takviye özel dersler eğitmenlerimiz tarafından belirlenen  programlarda konu anlatım dersleri ve  yoğun soru çözümlerine  yer verilmektedir. Ders programlarını ve öğrenci durumunu belirlemek amacıyla tanışma ve program oluşturma mülakatları yapılmaktadır. Ek olarak öğrenci gelişimini ve eksikliklerini takip etmek için öğretmenlerimiz seviye sınavları ve öğrenci gelişim takip programları uygulamaktadır. Okul takviye dersleri için takip ettiğiniz müfredata uyumlu özel dersleri verebilmek için ayrıca okul ders programınız yakından takip edilir.

Öğrenciler,  okulda veya özel öğretim kurumundaki kalabalık sınıf ortamında eğitim-öğretim görmektedirler. Bu kalabalık sınıflarda öğrenci anlayamadığı dersleri tek başına halletmeye çalıştığında  oldukça uzun vakit ayırmak zorunda kalıyorlar ve bazen başarıya ulaşamıyorlar. Bu gibi durumlarda öğrencinin vakit kaybetmeden profosyonel ve uzman eğitmenler ile birlikte çalışması daha verimli sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır.

Türkçe Özel Ders Veren Kurslar

Ümraniye Türkçe özel ders veren kurslar arasında bir çok seçenek vardır.  Özel ders eğitimleri her ne kadar öğrenci ve öğretmen ile bire bir yapılsa da eğitimin sınıf ortamında yapılması daha yararlı olacaktır. Öğrenci bu şekilde derse daha fazla ilgi ve konsantrasyon gösterir ve daha çok başarılı olur. Bu sebeple eğitimin Türkçe özel dersi veren kurslarda yapılması daha uygun olacaktır. Dersler sırasında güçlü bir öğretmen-öğrenci  ilişkisi kurulursa eğitimden alınan verim çok daha fazla olur. Öğrenciye özel çalışma metodu belirlendiği için öğretmen öğrencinin ihtiyacına göre eğitim verir ve vakit kaybı yaşanmaz. 

Türkçe Özel Dersin Öğrenciye Sağlayacağı Faydalar:

- Sistemli ders çalışma

- Rahatlıkla soru sorabilme

- Yüksek başarı oranı

- Kendine güven

- Derse olan ilginin artması

- Algının ve dikkatin artması

- Sorumluluk duygusu

- Derse olan ön yargının azalması

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.