PROFICIENCY Hazırlık Eğitimleri

Ümraniye Genç Akademi ve Pendik Genç Akademi'de yer alan eğitmenlerin tamamı üniversite eğitmenliği deneyimine ve akademik unvana sahiptir. Uzman eğitmen kadromuz Proficiency programını her üniversitenin farklı tip sınavı olduğunun bilinciyle hazırlamaktadır.

Yüksek Skor Garantili Proficiency Eğitimi!

Derslere devamlı katılım gösteren, üzerine düşen sorumluluğu eksiksiz yerine getiren öğrencilerimizin bu sınavda başarı elde etme olasılığı % 95’tir.

Proficiency Sınavı Eğitiminde En Yüksek Ders Saati!

Proficiency sınavı için 100 saatlik ve her üniversitenin sınavı için ayrı eğitimler verilmektedir. Derslerde kullanılan materyallerin başında ilgili üniversitenin yapmış olduğu sınavlar gelir. Böylelikle öğrencilerimizin girecekleri sınavın tekniğine tam anlamıyla hakim olmaları sağlanır.

  • Birebir Eğitim
  • Yazma Kulübü
  • Konuşma Kulübü
  • Sinema Kulübü

Proficiency Sınavı Nedir?

Hazırlık atlama sınavı olan Proficiency, her üniversitenin kendi bünyesinde hazırladığı bir sınav olup üniversiteden üniversiteye farklılık göstermektedir.

Proficiency sonucunda başarı elde öğrenciler hazırlık sınıfını atlayarak doğrudan lisans eğitimlerine başlamaktadırlar. Bu sınavda başarılı olamayanlar ise seviyelerine göre gruplara ayrılarak hazırlık eğitimlerine başlarlar.

Proficiency Sınavına Kimler Katılabilir?

Bu sınava üniversitelerin hazırlık eğitimi olan bölümlerine yerleşmiş olan tüm öğrenciler katılabilir.

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.