Matematik Özel Ders

Genç Akademi Eğitim Kurumları olarak ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine sınav hazırlık ve okul takviye tüm konularda Matematik özel dersleri verilmektedir. YKS özel ders, TYT özel ders  ve ilköğretim takviye özel dersleri için öğretmenlerimiz tarafından belirlenecek  programlarda konu anlatım dersleri sonrası, yoğun soru çözümlerine  yer verilmektedir. Ders programlarını ve öğrenci durumunu belirlemek amacıyla tanışma ve program oluşturma mülakatları yapılmaktadır. Aynı zamanda ücretsiz 1 saatlik demo dersler yapılır.  Ek olarak öğrenci gelişimini ve eksikliklerini takip etmek için öğretmenlerimiz seviye sınavları ve öğrenci gelişim takip programları uygulamaktadır. Okul takviye dersleri için takip ettiğiniz müfredata uyumlu özel dersleri verebilmek için ayrıca okul ders programınız yakından takip edilir.

Matematik özel ders veren kurslar arasında bir çok seçenek vardır.   Öğrenciler,  okulda veya etüt merkezlerinde kurumundaki kalabalık sınıf ortamında eğitim-öğretim görmektedirler. Bu kalabalık sınıflarda öğrenci anlayamadığı dersleri tek başına halletmeye çalıştığında  oldukça uzun vakit ayırmak zorunda kalıyorlar ve bazen başarıya ulaşamıyorlar. Bu gibi durumlarda öğrencinin vakit kaybetmeden profosyonel ve uzman eğitmenler ile birlikte çalışması daha verimli sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır.

Matematik Özel Ders Veren Kurumlar

Özel ders eğitimleri her ne kadar öğrenci ve öğretmen ile bire bir yapılsa da eğitimin sınıf ortamında yapılması daha yararlı olacaktır. Öğrenci bu şekilde derse daha fazla ilgi ve konsantrasyon gösterir ve daha çok başarılı olur. Bu sebeple eğitimin Matematik özel dersi veren kurslarda yapılması daha uygun olacaktır. Dersler sırasında güçlü bir öğretmen-öğrenci  ilişkisi kurulursa eğitimden alınan verim çok daha fazla olur. Öğrenciye özel çalışma metodu belirlendiği için öğretmen öğrencinin ihtiyacına göre eğitim verir ve vakit kaybı yaşanmaz. 

Genç Akademi Eğitim Kurumları olarak Ümraniye ve Pendik şubelerimiz ile etüt merkezi veya dershane kavramı dışında özel eğitim ve rehberlik merkezi olarak Matematik özel derslerini siz sevgili öğrencilerimize en iyi şartlarda vermeye çalışıyoruz.

Matematik Özel Ders Ücretleri

Genç Akademi olarak eğitim vizyonumuz gereği tüm öğrencilerin eşit ve iyi düzeyde eğitim almaları gereltiğini düşünüyoruz. Bu nedenle eğitim ücretlerimizi maddi durumu ne olursa olsun her öğrencinin eğitim alabileceği bir kurum olacak şekilde düzenliyoruz. Aynı zamanda başarılı ve yeterli bulduğumuz öğrencilere burslu eğitim imkanları da sunuyoruz.

Matematik Özel Dersin Öğrenciye Sağlayacağı Faydalar

- Sistemli ders çalışma

- Rahatlıkla soru sorabilme

- Yüksek başarı oranı

- Kendine güven

- Derse olan ilginin artması

- Algının ve dikkatin artması

- Sorumluluk duygusu

- Derse olan ön yargının azalması

 

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.