Fen Bilgisi Özel Ders

Genç Akademi Eğitim Kurumları'nda  ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine sınav hazırlık ve okul takviye için zorlandıkları tüm konulardan Fen Bilgisi özel dersleri verilmektedir. Takviye özel derslerde öğretmenlerimiz tarafından belirlenecek  programlarda konu anlatım dersleri sonrası, yoğun soru çözümlerine  yer verilmektedir. Ders programlarını ve öğrenci durumunu belirlemek amacıyla tanışma ve program oluşturma mülakatları yapılmaktadır. Aynı zamanda ücretsiz 1 saatlik demo dersler yapılır. Ek olarak öğrenci gelişimini ve eksikliklerini takip etmek için öğretmenlerimiz seviye sınavları ve öğrenci gelişim takip programları uygulamaktadır. Okul takviye dersleri için takip ettiğiniz müfredata uyumlu özel dersleri verebilmek için ayrıca okul ders programınız yakından takip edilir.

Fen Bilgisi özel ders veren kurslar arasında bir çok seçenek vardır.  Öğrenciler,  okulda veya özel öğretim kurumundaki kalabalık sınıf ortamında eğitim-öğretim görmektedirler. Bu kalabalık sınıflarda öğrenci anlayamadığı dersleri tek başına halletmeye çalıştığında  oldukça uzun vakit ayırmak zorunda kalıyorlar ve bazen başarıya ulaşamıyorlar. Bu gibi durumlarda öğrencinin vakit kaybetmeden profosyonel ve uzman eğitmenler ile birlikte çalışması daha verimli sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır.

Fen Bilgisi Özel Ders Veren Kurslar

Özel ders eğitimleri her ne kadar öğrenci ve öğretmen ile bire bir yapılsa da eğitimin sınıf ortamında yapılması daha yararlı olacaktır. Öğrenci bu şekilde derse daha fazla ilgi ve konsantrasyon gösterir ve daha çok başarılı olur. Bu sebeple eğitimin Fen Bilgisi özel dersi veren kurslarda yapılması daha uygun olacaktır. Dersler sırasında güçlü bir öğretmen-öğrenci  ilişkisi kurulursa eğitimden alınan verim çok daha fazla olur. Öğrenciye özel çalışma metodu belirlendiği için öğretmen öğrencinin ihtiyacına göre eğitim verir ve vakit kaybı yaşanmaz. 

Genç Akademi Eğitim Kurumları olarak Ümraniye ve Pendik şubelerimiz ile etüt merkezi veya dershane kavramı dışında özel eğitim ve rehberlik merkezi olarak Fen Bilgisi özel derslerini siz sevgili öğrencilerimize en iyi şartlarda vermeye çalışıyoruz.

Fen Bilgisi Özel Dersin Öğrenciye Sağlayacağı Faydalar:

- Sistemli ders çalışma

- Rahatlıkla soru sorabilme

- Yüksek başarı oranı

- Kendine güven

- Derse olan ilginin artması

- Algının ve dikkatin artması

- Sorumluluk duygusu

- Derse olan ön yargının azalması

 

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.