Genç Akademi Kurucusu Kimdir?

Genç Akademi Kurucusu Kimdir?

Kurumumuz kesinlikle herhangi bir siyasi ideolojiye, cemaate, partiye ya da derneğe bağlı değildir. Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı kalarak insana ve eğitime değer veren bir anlayış ile varlığını sürdürmektedir. Daha önce farklı illerde ve ilçelerde eğitim kurumları bulunan Genç Akademi artık Ümraniye ve Pendik'te eğitim hayatına devam etmektedir. Kurumun Ümraniye, Maltepe ve Pendik çevresindeki ilçeler başta olmak üzere birçok ilçeden eğitim alan öğrencisi bulunmaktadır.

Kurumun kurucusu uzun yıllardır özel eğitim sektöründe bulunan, eğitmen ve yönetici kimliği ile tanınmış birçok başarı elde etmiş olan Sayın Mahmut Öz ‘dür.

Mahmut Öz psikoloji ve kişisel gelişim alanında eğitim almıştır.Sahip olduğu bilgi ve tecrübelerini kurucusu olduğu eğitim kurumlarında başarılı bir şekilde uygulayan eğitim konusunda uzman bir yöneticidir. Aynı zamanda İdeal Dünya Eğitim ve Kariyer Merkezi’nde kurum sahibidir. Eğitime, kariyer hayatına ve kişisel gelişime dair görüşlerini paylaştığı kişisel web sayfasından da kendisini tanıyabilirsiniz.

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.