Genç Akademi Kurucusu Kimdir?

Ümraniye'de bulunan Genç Akademi Yabancı Dil Merkezi uzun yıllardır eğitim hayatında bulunan İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Arapça olmak üzere birçok dilde her seviyeye ve her kesime eğitim sunan bir dil kurumudur. Bunun yanında YKS, TYT, AYT, LGS, ALES, YDS ve DGS gibi birçok sınav için eğitimler de vermektedir. Aynı zamanda ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine özel olarak "Burslu Eğitim Projesi" kapsamında eğitimler veren ve okul derslerine destek olarak özel ders eğitim programları da uygulayan bir eğitim kurumudur.

Kurumumuz kesinlikle herhangi bir siyasi ideolojiye, cemaate, partiye ya da derneğe bağlı değildir. Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı kalarak insana ve eğitime değer veren bir anlayış ile varlığını sürdürmektedir. Daha önce farklı illerde ve ilçelerde eğitim kurumları bulunan Genç Akademi artık Ümraniye'de eğitim hayatına devam etmektedir.

Kurumun kurucusu uzun yıllardır eğitim hayatında bulunan, eğitmen ve yönetici kimliği ile tanınmış birçok başarı elde etmiş olan Sayın Mahmut Öz ‘dür.

Mahmut Öz psikoloji ve kişisel gelişim alanında eğitim almış ve daha sonra bilgi ve tecrübelerini kurucusu olduğu eğitim kurumlarında başarılı bir şekilde uygulayan eğitimci kişiliğe sahip bir yöneticidir. Aynı zamanda İdeal Dünya Eğitim ve Kariyer Merkezi’nde kurum sahibidir. Eğitime, kariyer hayatına ve kişisel gelişime dair görüşlerini paylaştığı web sayfasından da kendisini tanıyabilirsiniz.

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.