Genç Akademi Kurucusu Kimdir?

Ümraniye de bulunan Genç Akademi Yabancı Dil Merkezi uzun yıllardır eğitim hayatında bulunan İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Arapça olmak üzere birçok dilde her seviye ve her kesime eğitim sunan bir dil kurumudur. Bunun yanında YKS, TYT, LKS, ALES, YDS ve DGS gibi birçok sınav için eğitimler vermektedir.

Kurumumuz kesinlikle herhangi bir siyasi ideolojiye, cemaate, partiye ya da derneğe bağlı değildir. Atatürk İlke ve İnkilaplarına bağlı kalarak insana ve eğitime değer veren bir anlayış ile varlığını sürdürmektedir. Daha önce farklı illlerde ve ilçelerde eğitim kurumları bulunan Genç Akademi artık Ümraniye`de eğitim hayatına devam ediyor.

Kurumumuzun kurucusu uzun yıllardır eğitim hayatında bulunan, eğitmen ve yönetici kimliği ile tanınmış birçok başarı elde etmiş olan Sayın Mahmut Özdemirezeroğlu‘dur.

Mahmut Özdemirezeroğlu psikoloji ve kişisel gelişim alanında birçok eğitime katılmış ve daha sonra öğrendiklerini kurucusu olduğu eğitim kurumlarında başarılı bir şekilde uygulayan bir eğitimcidir. Aynı zamanda İdeal Dünya Eğitim ve Kariyer Merkezi’nde kurum sahibidir. Eğitime, kariyer hayaına ve kişisel gelişime dair görüşlerini paylaştığı web sayfasından da kendisini tanıyabilirsiniz..

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.