Franchise

Ümraniye merkezli kurulan Ümraniye Genç Akademi  ve Pendik Genç Akademi , eğitim alanında uzman kadrosu ile çocuklar, öğrenciler ve yetişkinler olmak üzere 3 farklı kurda yabancı dil eğitimleri vererek eğitim hayatına devam etmektedir. Eğitim dünyasında yirmi yıllık deneyime sahip bir kadro tarafından inşa edilen Ümraniye Genç Akademi  ve Pendik Genç Akademi  ülkemizde eğitim veren diğer yabancı dil kurslarının aksine dil bilgisi öğretmeye değil konuşmaya dayalı eğitimler vermektedir.

Özel eğitim kurumu olmanın ötesinde bir okul ciddiyetiyle davranan kurumumuz, İstanbul’da çok kısa bir zamanda kurumsal bir kimlik haline gelmiştir. Bu başarıya ulaştıran temel unsur yabancı dil eğitiminde kullanılan öğretme tekniğinin farklılığıdır.. Genç Akademi, kursiyerlerine yabancı dil öğretirken İdeal Dünya Yabancı Dil Öğrenme Tekniğini tercih etmiştir ve bu metot sayesinde İngilizce konuşma becerisini kazanmak için insanların aylarca çok sayıda kur alıp, birçok derse girip, gereksiz bir sürü kalıp ezberlemesine gerek kalmadığından yabancı dil öğrenmek diğer kurumların aksine daha kolay ve hızlı bir hale gelmiştir.

Yabancı dillerin yanı sıra YKS, TYT, LKS, ALES, DGS ve TOEFL gibi sınavlara hazırlanan öğrenciler ede birebir veya grup olarak kurslarda vermekteyiz.

İlkokul,ortaokul ve lise öğrencilerine okul derslerinden özel ders eğitimleri de Ümraniye Genç Akademi  ve Pendik Genç Akademi  de verilen eğitimler arasındadır.

Genç Akademi kurs programları içerisinde dar ve orta gelirli aileler için oluşturduğumuz "Burslu Eğitim Projesi" ile özel okula veya kurslara gidemeyen öğrencilere eğitim masraflarının çok büyük bir kısmını karşılayarak İngilizce konuşma eğitimi ve okul derslerinde destek eğitimleri veriyoruz. Bu proje ile İstanbul'da birçok dar ve orta gelirli öğrenciye eğitim vermenin sevincini yaşıyoruz.

Eğitim ve eğitimci kalitesi üst düzeyde olan Genç Akademi kadrosunda alanında uzman, uzun yıllardır eğitim hayatında yer alan eğitimciler bulunmaktadır.

Bu alanda sizlerde bizlerle birlikte ortak olarak aynı vizyonu ve misyonu devam ettirmek istiyorsanız sizleri Franchise olarak ortak olmaya davet ediyoruz.

Genç Akademi
14 Ocak 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.