ALES Hazırlık Eğitimleri

Ümraniye Genç Akademi ve Pendik Genç Akademi olarak  Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı'na (ALES) hazırlanan ve zamandan tasarruf ederek kendisine özel eğitim almak isteyen kursiyerlerimiz bire bir eğitimler ile ALES sınavından en yüksek puanı almaları için hazırlıyoruz. Bir sınıfta anlatılan ders, sınıftaki tüm öğrenciler için aynı olsa da, kaliteli anlatılan derslerin bile her öğrenciye aynı etkiyi yapmadığı ortadadır. Her öğrencinin kendine özgü karakteri, özellikleri, dersi kavrama biçimi, öğrenme metotlarına ve her dersin bünyesindeki spesifik konulara karşı yeteneği onu diğer öğrencilerden ayırır. Özel ders ile birebir eğitim alan öğrencinin sınıf ortamında kalabalığın içerisinde eriyip gitmesi, dersten dışlanması engellenmiş olur. Biz bu eğitim anlayışı ile ALES kurslarımızda birçok kursiyere başarı sağlıyoruz.

ALES Nedir? ALES Puanı Nerelerde Kullanılır?

Herhangi bir lisans programından mezun olmuş öğrencilerin yurtiçi ve yurtdışında lisansüstü eğitimlerine devam edebilmeleri, akademik personel ve eşdeğeri kadrolara atanabilmeleri ve benzeri alanlarda kullanabilmeleri için girmeleri gereken bir sınav olan “Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES)”, ilkbahar ve sonbahar dönemi olmak üzere yılda iki kez düzenlenir.

Programın amacı temel matematik, geometri, mantık ve Türkçe ders anlatımları ile birlikte test tekniğini kullanıp hız ve koordinasyonu birleştirerek öğrenciye etkili bir eğitim vermektir. Eğitmen kadromuz alanında uzman ve tecrübeli eğitmenlerden oluşmaktadır.

Kurs İçeriği 

  • ALES Konu Anlatımlı Kitap,
  • ALES Soru Bankası,
  • ALES Çek-Kopart Testler,
  • ALES Deneme Seti,
  • ALES Türkiye Geneli Deneme Sınavı ile rakiplerinizi görme şansı
  1. Test tekniği kullanarak ALES formatında genel deneme sınavları
  2. Yoğunlaştırılmış ALES matematik etütleri
  3. Türkiye’nin ALES uzmanları eşliğinde tercih yardımı
  4. Kişiye özel ALES ders çalışma programlarıyla profesyonel ALES rehberlik
  5. ÖYP ve Akademik Kariyer konusunda sınırsız destek

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.