Kurumsal İngilizce

Kurumsal İngilizce Nasıl Olmalıdır ?

İngilizce bilen çalışanlara sahip olmak ve dolayısıyla çalışanlarına İngilizce eğitim desteği sunmak isteyen şirketlerin zorlu birer karar süreci gerekmektedir.

Doğru planlanmamış ve çalışanların ihtiyacını karşılamayan İngilizce eğitim programları, çalışanlar ve firma için hem zaman ve maddi bir kayıptır.

Peki bir şirket kendisine en iyi eğitimi nasıl seçmeli ?

Ümraniye Genç Akademi ve Pendik Genç Akademi  Olarak sizlere en iyi kurumsal eğitimi vermek ve çalışanlarınızın en iyi şekilde İngilizceyi öğretebilmek ve bu alandaki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek bizlerin en önemli amacıdır.

Kuruluşunuza özel dil eğitimi için, kuruluşunuza özel programlar belirlemek kurumsal dil eğitiminde en doğru yöntemdir. Bu yöntemle, dil okullarımızda, standart olan genel ingilizce programlarımız dışında ihtiyacınıza yönelik eğitimler de oluşturulur. 

  • Kurumumuzda yabancı uyruklu öğretmenler sayesinde İngilizceyi çok daha iyi öğrenebileceksiniz
  • Firmanızın ihtiyacı belirlenip en uygun İngilizce programı uygulanarak hem zaman hem de bütçenize en uygun kurs imkanına sahip olacaksınız
  • Raporlama sayesinde eğitim görenlerin notları ve başarı düzeyleri raporlandırılarak kurumunuza periyodik olarak iletilir.
  • Eğitim boyunca kullanılacak tüm materyaller ( kitaplar, ses materyalleri, görüntülü materyaller ) okulumuz tarafından ücretsiz olarak öğrencilerimize hediye edilir.
  • Öğrencilerimizin fazla mesai, hastalık gibi durumlardan dolayı ders kaçırmaları halinde okulumuzdaki tekrar ders programları ile eksikliklerini ÜCRETSİZ telafi edebilirler

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.