Türkiye'de Burslu Eğitim Bir ilk !

Ümraniye Genç Akademi  ve Maltepe Genç Akademi  Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyoruz.  Çocuklarımız bizlerin geleceği onların en iyi eğitimleri alması için çabalıyoruz. Bunun için geliştirdiğimiz burslu eğitim projesi sayesinde devlet öğretimlerine okuyan dar ve orta gelirli aileler için harika bir projemiz var.

 

Bu projede hiç bir koşul aramıyoruz. Öğrencimizin en iyi ingilizce eğitimini almasını ve bunun yanı sıra Türkçe,Matematik ve diğer geri kaldığı derslerde ona yardımcı oluyoruz. Bu eğitim programımız 6 ay sürmektedir. 

 

Yabancı öğretmenler sayesinde derslerimiz tamamen ingilizce işlenmektedir. Bu şekilde çocuklar dertlerini ingilizce anlatmak zorunda kalacak ve ingilizce'yi daha iyi öğrenmek için çabalayacaklardır. 

 

Çocuklarımızın bu harika burslu projesinden yararlanmak için tek yapması gereken eğitim kurumumuzu araması ve rehber öğretmenler tarafından randevu oluşturularak gerekli görüşmeler sağlandıktan sonra eğitim hayatında Ümraniye Genç Akademi'de devam etmesidir.

 

Peki neden burslu eğitim ?

 

Günümüz çağında reklamlar çok maliyet olmaktadır ve yeteri kadar dönüş vermemektedir. Bizlerde reklama ayıracağımız bütçeyi öğrencilerimizin eğitimleri için harcıyoruz onların başarını artırarak bizleri tavsiye etmelerini istiyoruz.

 

Sende bu fırsattan yararlanmak istiyorsan sınırlı sayıdaki konteyjanı kaçırmadan hemen başvurunu yapmak gerek.

Genç Akademi
18 Mart 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.