Pendik Genç Akademi Hakkında Merak Edilenler

Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren  Genç Akademi, eğitim alanında uzman kadrosu ile her yaştan öğrenciye yabancı dil eğitimleri, lise ve üniversite sınavlarına hazırlık eğitimleri, okul derslerine destek özel ders eğitimleri, kişisel gelişim eğitimleri, mesleki eğitimler ve daha bir çok alanda  eğitimler vererek eğitim-öğretim hayatına devam etmektedir. Pendik merkezli kurulan kurumumuz gelen yoğun talepler üzerine 2019 yılında Pendik'te eğitim vermeye başlamıştır.

Genç Akademi'nin Türkiye'de Eğitime Kazandırdığı İlkler

•             Türkiye'de ilk ve tek olarak gerçekleştirdiğimiz "Burslu Eğitim Projesi" ile dar ve orta gelirli ailelere İnglizce eğitim fırsatı veriyoruz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

•             İngilizce programlarımızda bir dönem içinde farklı ülkelerden ana dili İngilizce olan yabancı hocalar ile konuşmaya dayalı eğitimler vererek farklı kültür ve aksanlarda eğiitm sağlıyoruz.

•             Lise hazırlık sınavlarına hazırlanan öğrencilere eğitim koçluğu ve rehberlik görüşmeleri ile destek oluyor öğrenciyi yormadan ve derslerden uzaklaştırmadan sınavlara hazırlanmasına yardımcı oluyoruz.  Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

•             Ücretsiz özel İngilizce demo derslerimiz ile önce bizi ve eğitimlerimizi tanımanızı sağlıyoruz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Bu yazımızda sizler için Genç Akademi hakkında en çok merak edilenleri soruları yanıtladık.

1- Pendik Genç Akademi Arayanları

Türkiye’de bir ilk olan projemiz olan Burslu Eğitim için sizleri rehber hocalarımızın aramalardaki amacımız, burslu eğitime hak kazanan öğrencileri bilgilendirmek ve onları bu burs imkanından yararlanmasını sağlamaktır.

2- Pendik Genç Akademi’ye nasıl gidilir ?

Pendik köprüsünden sahil kesimine doğru inerken Vatan bilgisayar'ı geçtikten sonra hemen solundaki ilk sokaktan inerek kurumumuza ulaşabilirsiniz.

 

Otobüs ile seyahat ediyorsanız İETT Sanayi Sitesi Otobüs Durağında inmeniz yeterli olacaktır.

Metro ile seyahat ediyorsanız Pendik metro durağında inerek aynı güzergahı izleyerek kurumumuza ulaşabilirsiniz.

4- Genç Akademi Burs Hakkında

Türkiye’de bir ilk olan Burslu Eğitim projemiz neden vardır. Geleneksel reklam için bilirsiniz ki çok yüksek maliyet gerektiren ve sürekli olması gereken bir kampanya modelidir.

 

Genç Akademi olarak geleneksel reklam modelini bir kenara bırakarak reklamlar için harcanacak maliyetin hepsini öğrencilerimize bir yatırım olarak kullanmak istiyoruz ve bu vizyon ile çıktığımız yolda öğrencilerimize hiçbir koşul aramadan BURS imkanı tanıyoruz.

5 – Genç Akademi Kurucusu Kimdir ?

Kurumumuzun kurucusu uzun yıllardır eğitim hayatında bulunan, eğitmen ve yönetici kimliği ile tanınmış birçok başarı elde etmiş olan Sayın Mahmut Öz‘dür.

Mahmut Öz psikoloji ve kişisel gelişim alanında eğitim almış ve daha sonra bilgi ve tecrübelerini kurucusu olduğu eğitim kurumlarında başarılı bir şekilde uygulayan eğitimci kişiliğe sahip bir yöneticidir. Aynı zamanda İdeal Dünya Eğitim ve Kariyer Merkezi’nde kurum sahibidir. Eğitime, kariyer hayatına ve kişisel gelişime dair görüşlerini paylaştığı web sayfasını incelemek için tıklayın.

6 –  Pendik Genç Akademi’de hangi eğitimler var ?

•             Özel dersler  ( Matematik, Fen bilgisi, Türkçe, İngilizce, TYT ve AYT)

•             Kurumsal İngilizce ( Firmalara ve kuruluşlara özel Kurumsal İngilizce eğitimi)

•             Mesleki İngilizce ( Genel iş İngilizcesi, Havacılık İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Tekstil İngilizcesi, Turizm ve Seyahat İngilizcesi)

•             Sınavlara Hazırlık ( ALES Eğitimleri, YKS Dil Eğitimleri, LGS İçin Eğitim Koçluğu, TOEFL Eğitimleri, PROFICIENCY Eğitimleri, IELTS Eğitimleri, YDS Eğitimleri, DGS Eğitimleri , YKS (TYT ve AYT) Eğitimleri, SAT Eğitimleri )

•             Kurs Programları ( Yabancılara Türkçe Dil Kursu, Mesleki İngilizce Eğitimleri , Hızlı Okuma ve Anlama , Burslu Eğitim Projesi, 8 Haftada İngilizce,  İnsan Kaynakları Eğitimi, İngilizce Eğitimi)

•             Yetişkinler İçin İngilizce Programı ( Yetişkinler İçin Akademik İngilizce Programı, Yetişkinler İçin İngilizce Geliştirme Programı, Yetişkinler İçin İngilizce Öğrenme Programı)

•             VIP Yabancı Dil Eğitimleri ( İngilizce Kursu, Almanca Kursu, Arapça Kursu, Fransızca Kursu, İspanyolca Kursu, Rusça Kursu, Çince Kursu)

 

 

Genç Akademi
15 Aralık 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.