Pendik Burslu İngilize Eğitimi

Pendik Genç Akademi olarak çocuklarımız için İngilizce öğrenme adına yaptığımız burslu eğitim projemizden bahsedeceğiz.

Bu eğitim programımızda ilkokul, ortaokul da okuyan öğrencilere yönelik bir eğitim programıdır. Bu program ile erken yaşta çocuklara İngilizce eğitim, vererek eğitim ve kariyer hayatlarına bir adım önde başlamalarını sağlıyoruz.  Eğitimlerimizde tiyatro, söyleyişi, şarkılar söyleyerek öğrencilerimizin İngilizceyi daha iyi bir şekilde anlamasını ve öğrenmesini sağlıyoruz. Bu tekniklerle İngilizce öğrenen çocuklar ilerleyen dönemlerde de bu öğrendiklerini asla unutmuyorlar. Ezberden uzak anlayarak öğrenme yöntemini benimsiyoruz.

Yaptığımız bu yöntemlerle klasik tahtaya yazı yazarak öğrenme değil de öğrencilerimizin hem daha eğlenceli şekilde ders yapabilmelerini ve İngilizceyi daha iyi anlayabilmelerine olanak sağlıyoruz. Eğlenerek öğrenmelerini sağlıyoruz.

Yabancı eğitmen kadromuz sayesinde İngilizceyi en doğru ve en net şekilde öğrenmelerini olanak sağlıyoruz.  Derslerimizde sadece İngilizce konuşmalarını sağlıyoruz bu şekilde en ufak problemlerini bile anlatırken öğrencilerimiz İngilizce konuşmak zorunda kalıyor ve İngilizceyi daha iyi öğrenmektedirler.

Çocuklar bizlerin geleceği felsefesiyle hareket ettiğimiz bu vizyonumuz ile daha çok öğrencinin hayatına ışık tutmaya ve onların İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmesini sağlamaktayız.

Burslu İngilizce projemiz kapsamında da öğrencilerimiz ilk etapta sözlü bir mülakata alıyor ve İngilizce öğrenme isteklerini öğreniyoruz. Öğrenmeye açık ve istekli öğrencileri 6 ay süren eğitim masraflarınınçok büyük bir kısmını bizim karşıladığımız eğitim programımıza alıyoruz. 6 aylık eğitimden sonra öğrencilerimize İngilizce kurs katılım sertifikası veriyor, ve bir sonraki seviye programa başlatıyoruz. 

Bu program hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için her zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Genç Akademi
08 Aralık 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.