Özel Ders

Özel ders, öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan birebir takviyedir. Sınıf ortamında anlatılan dersler genele hitap ettiği için bazı öğrencilere gereğinden basit bazılarına ise ağır gelebilmektedir. Bazı öğrencilerde ise belki basit bir ön bilgi konunun çok kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır.

Ümraniye Genç Akademi  ve Maltepe Genç Akademi olarak uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen özel dersler sayesinde öğrenciler deslerdeki eksiklerini en iyi ve en hızlı şekilde kapatacaklardır.

Özel Ders Fiyatları

Ümraniye Genç Akademi  ve Maltepe Genç Akademi özel ders fiyatlarını olabildiğince en uygun fiyata sizlere sunarak hem bütçenizi korumuş oluyoruz hem de öğrencimizin eksik kaldığı dersi en iyi şekilde tamamlamayı hedefliyoruz.

Fiyat konusunda detaylı bilgi veremiyoruz çünkü alınan dersin saati ve hangi alanda olduğuna göre fiyatlandırma söz konusu olduğundan sizlere en iyi şekilde fiyat  sunabilmek için sizleri kurumumuza davet ediyoruz.

Ümraniye Genç Akademi Adresimiz;

Atakent Mahallesi, Güleryüz Sokak. No/34-A Ümraniye/İstanbul  - Canpark AVM Karşı Sokağı

Telefon : 0216 412 15 68

Özel Ders Verenler

Ümraniye Genç Akademi’de uzman eğitmenler özel ders verebilir bunun için kurumumuzda özel bir mülakattan geçerek öğrenciler için en iyi öğretmen adayı olduğunuzu ispatlamanız gereklidir.

Bu aşamadan sonra özel eğitimlerimizden sonra öğrencilerimize özel ders verebilirsiniz.

Başvuru için aşağıdaki bağlantıdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Vermek İstiyorum : www.gencakademi.com.tr/is-basvuru-formu

 

Ümraniye Özel Ders

Ümraniye’de Atakent mahallesinde bulunan kurumumuz sayesinde Ümraniye ve yakın çevresinde bulunan kişilere özel ders verebilmekteyiz. Bu şekilde kurumumuza gelmeden dilerseniz kendi evlerinizde de özel ders imkanın dan yararlanabilirsiniz. Bünyemizde bir çok alanda özel ders verilmektedir bunlardan bazıları şöyledir. Matematik Özel Ders, Fen Bilgisi Özel Ders, Türkçe Özel Ders, İngilizce Özel Ders, TYT Ve AYT Özel Ders.

Bu programlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki web sitemizden yada telefon numaranızdan bizlere ulaşmak.

Web Sitemiz : www.gencakademi.com.tr

Telefon : Sabit Hat: 0216 412 15 68

İlkokul Özel Ders

İlk okul öğrencilerimize derslerinde başarı olabilmeleri için özel ders imkanları sunuyoruz.  İngilizce özel derslerimizin yanı sıra Matematik, Fen bilgisi, Türkçe ve TYT VE AYT gibi özel dersler alabilirler.

İlk okulda ki alınan özel dersler sayesinde çocuklarınız hayallerindeki liseyi okuyabilir. Hayallerindeki liseyi okumak hayallerindeki üniversiteyi getirecektir ve hayallerindeki mesleğe ulaşmak adına atılacak en doğru adımlardan bir tanesidir.

Ümraniye Genç Akademi olarak çocuklar bizlerin geleceğidir felsefesini edinip uzman eğitmen kadromuz ile çocuklarımız için özel dersler vererek onları geleceğe en iyi şekilde hazırlıyoruz.

 

Lise Özel Ders

LGS sınavı için öğrencilerimizin hem mentol hem de konu eksikleri tarafından tamamlamak bizlerin en önemli amacıdır. Bu şekilde öğrencilerimizi LGS sınavına en iyi şekilde hazırlıyoruz ve sınav süreci boyunca onları çeşitli denemelere sokarak sınava hazırlıyoruz.

Ümraniye Genç Akademi  ve Maltepe Genç Akademi amacımız öğrencilerimizin en iyi liselerde eğitimlerini almalarını sağlamak ve hayallerini kurdukları lisede okumalarını sağlamak.

 LGS sınavı hazırlığın yanı sıra öğrencilerimize İngilizce, Matematik, Fen bilgisi, Türkçe alanlarında özel derslerimizde bulunmaktadır.

Ümraniye Genç Akademi  ve Maltepe Genç Akademi Öğrencilerimize ve yetişkinlere aşağıdaki tüm eğitimleri uzman eğitmenler eşliğinde sunuyoruz

Özel Dersler :


Matematik Özel Ders, Fen Bilgisi Özel Ders, Türkçe Özel Ders, İngilizce Özel Ders, TYT Ve AYT Özel Ders, Kurumsal İngilizce, Mesleki İngilizce, Genel İş İngilizcesi, Havacılık İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Tekstil İngilizcesi, Turizm ve Seyahat İngilizcesi,

Sınavlara Hazırlık :

ALES Hazırlık Kursu, YKS Dil Kursu, LGS Hazırlık Kursu, TOEFL Hazırlık Kursu, PROFICIENCY Hazırlık Kursu, IELTS Hazırlık Kursu, YDS Hazırlık Kursu, DGS Hazırlık Kursu, YKS ve TYT Hazırlık Kursu, SAT Hazırlık Kursu

Kurs Programları :

Yabancılara Türkçe Dil Kursu, Mesleki İngilizce Eğitimleri, Hızlı Okuma ve Anlama, Burslu Eğitim Projesi, 8 Haftada İngilizce, Özel Ders Programı, İnsan Kaynakları Eğitimi

Yetişkinler İçin İngilizce Programı :

Yetişkinler İçin Akademik İngilizce Programı, Yetişkinler İçin İngilizce Geliştirme Programı, Yetişkinler İçin İngilizce Öğrenme Programı

Vip Yabancı Dil Eğitimleri :

İngilizce Kursu, Almanca Kursu, Arapça Kursu, Fransızca Kursu, İspanyolca Kursu, Rusça Kursu, Çince Kursu

 Türkiye’de bir ilk olan burslu eğitim projemiz hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz

Ümraniye Genç Akademi  ve Maltepe Genç Akademi, uzun yıllardır İstanbul’da eğitim sektöründe faaliyet gösteren bir eğitim kurumudur. Uzman ve tecrübeli eğitim kadrosu ile çocuklar, öğrenciler ve yetişkinler için farklı programlar uygulayarak her yaş grubuna  eğitim vermektedir. İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça dillerinden her yaş grubuna yabancı hocalar ile konuşma odaklı eğitimler verilmektedir. Aynı zamanda YKS, TYT, AYT, LGS ve YDS gibi birçok sınava hazırlık eğitimleride Genç Akademi de verilmektedir. Ümraniye Genç Akademi’de verilen eğitimlerden bir diğeride özel ders programlarıdır. İlkokul, oratokul ve lise öğrencilerine okulda zorlandıkları Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi, Fizik, Kimya ve İngilizce derslerinden ister kurs ortamında ister öğrencinin evinde özel ders eğitimleri de verilmektedir.

Ümraniye Genç Akademi  ve Maltepe Genç Akademi uzun yıllardır uyguladığı “Burslu Eğitim Projesi” ile devlet okullarında okuyan dar ve orta gelirli ailelerin çocuklarına İngilizce konuşma eğitimi vermektedir. Veliler ve öğrenciler tarafından önerilen aday öğrenciler ile gerçekleştirilen mülakatlar sounda uygun bulunan öğrenciler yabancı hocalardan İngilizce konuşma eğitimi ve okul derslerine destek eğitimleri alabilmektedir. Başarı şartı aranmayan ve eğitim masraflarının çok büyük bir kısmının kurum tarafından karşılandığı bu projede amaç, İngilizce öğrenmek için özel okullara veya yurt dışına gidemeyen dar gelirli öğrencilere eğitim imkanı sağlamaktır. Bu eğitimden faydalanmak için öğrenci ve ailesi eğitim danışmanlarımız ile bir mülakata katılır ve öğrencinin algı seviyesi ile eğitime olan ilgisi ölçülür her hangi bir yazılı veya sözlü sınav yapılmaz. Bu eğitimi alan öğrenciler diğer okullara, dershanelere giden arkadaşlarına nazaran daha iyi İngilizce konuşabildiğinde hocaları, arkadaşları yakınları “bu İngilizceyi nereden öğrendin ?” diye sorunca tabi ki GENÇ AKADEMİ’de öğrendim desinler istiyoruz. En güzel reklamın dost tavsiyesi olduğuna inanıyoruz ve bu sebeple reklam bütçemizi öğrencilere burs olarak harcıyoruz.

Ümraniye Genç Akademi  ve Maltepe Genç Akademi uzman kadrosu ile aile sıcaklığında ve çok uygun fiyatlara verdiği eğitimler ile tüm İstanbul’da varlığını devam ettirmektedir.

 

Genç Akademi
29 Ocak 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.