Maltepe Özel Ders

Maltepe Özel Ders

Maltepe özel ders imkanlarından yararlanmak ve özel dersin faydalarından yararlanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.


Maltepe Genç Akademi olarak sizlere Maltepe özel ders fırsatlarından yararlanmanız adına harika bir fırsat sunuyor bu fırsat için lütfen bizlere aşağıdaki irtibat numarasından ulaşınız.


Özel ders ilk okul üniversite hatta memurluk akademisyenlik gibi alanlara kadar çok geniş bir alanı kapsamaktadır. Sadece okuyan öğrencilere hitap eden bir durum değildir.  Eğitim sisteminin zayıflığından tutun öğrencinin odaklanmasına kadar bir çok problemden dolayı özel ders ihtiyacı doğmuştur.

 

Derslere yetişemeyen veya eksik bir bir dersi çok daha hızlı bir şekilde kapatmak isteyen öğrenciler öğretim süresi dışında özel bir öğretmen yardımı ile birebir derslere hazırlanırlar bu şekilde eksiklerini en hızlı şekilde kapatmış olurlar.

 

Ülkemizde 2012-2013 eğitim öğretim yılından itibaren 4+4+4 toplamda 12 yıl sürecek bir eğitim yılı mevcut. Okullarımızda verilen bu eğitim ne kadar yeterli veya öğrenciye gerçekten yeteri kadar eğitim verilmekte mi ? işte bu sorular maalesef ki okuldan okula hatta öğrencinin yaşadı yere göre değişmektedir. Bu yüzden bu sorunun cevabını maalesef veremiyoruz.

 

Ama özel dersler sayesinde kişinin eksik olduğu konuları hızlıca kapatarak genel eğitim ve öğretim hayatından hiç bir eksik olmadan eğitim hayatına devam etmesini sağlıyoruz.

 

Özel ders sayesinde öğrenciyle öğretmen arasında sıkı bir bağ kurulur. Oluşan bu sıcak diyalog, öğrencinin konuyu daha dikkatli dinlemesini, anlayamadıklarını daha rahat bir şekilde sorabilmesini sağlamaktadır

 

Bu şekilde öğrencinin hem özgüveni yerine gelecek hem de eğitim ve öğretime daha hevesli olacaktır.

 

Maltepe Genç Akademi olarak özel ders vererek kişinin eğitim ve öğretim hayatında hiç bir eksiklik hissetmeden hayatına devam etmesini sağlıyoruz.

Genç Akademi
20 Mayıs 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.