İngilizceyi Neden Kursta Öğrenmeliyim ?

İngilizceyi neden kursta öğrenmeliyim ?

Ümraniye Genç Akademi ve Maltepe Genç Akademi olarak bugün sizlere İngilizceyi neden kursta öğrenmeniz gerektiğini sizlere anlatacağız.

 

1-Grup dersleri :

Grup dersleri sayesinde bir çok arkadaş eşliğinde İngilizceyi öğrenmek hem kolay hem de daha keyifli olacaktır. Dikkat ederseniz eğer hayatınızda bir çok tek başına yapıldığında sıkıcı gelmektedir eğitim ve öğretim hayatında da bu geçerlidir tek başına yapılan şeyler hem sıkıcı hem de çabucak bırakmanızı sağlayacaktır. Grup dersleri sayesinde İngilizceyi kursta öğrenmek büyük bir avantajdır.

2-Özel Yabancı Öğretmenler :

Bir işi yaparken ehline bırakmak diye bir atasözümüz vardır. Eğitim kurumlarımızda da aynısı geçerlidir bir işi yaparken eğitmenlerimiz yabancı uyruklu seçerek İngilizceyi en iyi şekilde öğretmeyi hedefliyoruz bu şekilde birebir yabancı hocalardan İngilizceyi en doğru şekilde öğrenmiş olacaksınız.

3-Özel Etütler

Özel etüt programları sayesinde eksik kaldığınız konuları veya geliştirmek istediğiniz konuları hızlı bir şekilde öğrenip İngilizceyi hız kesmeden devam edeceksiniz.

4-Test Sınavları

Eğitim kurumlarının bir diğer avantajı her ay düzenli olarak sınavlar yaparak sizlerin seviyenizin hangi durumda olduğunu öğrenmeye çalışmaktır bu şekilde hem kendi seviyenizi belirlemiş olacaksınız hem de hızlı bir şekilde eğitiminizi tamamlayacaksınız.

 

Genç Akademi
15 Ağustos 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.