İngilizce Neden Önemlidir ?

Yabancı dil öğrenmek, bazıları için bir hobi olabilir bazıları içinde mecburiyettir. Dünya genelinde kabul görmüş bir dil olması belki de bizlerin İngilizcenin öğrenilmesi hobiden ziyade bir zaruret kılmaktadır.

Teknoloji, sanat, iş dünyası(eğitim veya sosyal hayat ) ve diğer tüm alanlarda kendini en net şekilde gösteren bir dildir. Dünyanın bir çok ülkesindeki insan tarafından bilinmekte ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.

Ülkemizde de bu durum farklı değildir. Bir iş başvuru yaparken “ İNGİLİZCE ŞART” bir konu hakkında bilgi almak için “İNGİLİZCE ŞART” yabancı bir film dizi veya film izlerken sırf orijinal sesleri duyabilmek için bile filmi alt yazılı yani “İNGİLİZCE” orijinal diliyle izliyoruz.

Yani bir anlamda şöyle düşünebiliriz hobi olarak öğrenenler bir yerden sonra artık hayatlarının her alanında kullanarak hobi olmaktan çıkartıp hayatlarını her yerinde kullanıyorlar.

İngilizce öğrenmek için eğitim şarttır. Yani her ne kadar kişiler kendilerini geliştirme imkanına sahip olsalar bile gramerini bilmedikleri bir dilde nesih şekilde konuşabileceklerini söylemek yanlış bir bilgi olur.

Hatta bazı yerlerde yapılan hatalar “Siyahlar içinde beyazlar.” gibi belli olur. Bu nedenle doğru bir şekilde öğrenmek için doğru bir adım atmamız gerek.

Ümraniye Genç Akademi olarak ingilizce dilinin en iyi şekilde öğretiyoruz. Klasik öğretme teknikleri yerine tiyatrolar,danslar,sesli söyleyişiler, müzikler eşliğinde ve yabancı eğitmenler ile birlikte öğrencilerimize İngilizceyi en iyi şekilde öğretiyoruz.

Bunun yanı sıra "Burslu Eğitim Projesinden" hak kazanan öğrencilerimize mülakat hakkı tanıyoruz. Bu şekilde bir çok öğrencimizi burslu eğitim vererek onların eğitim masraflarının çok büyük bir kısmını karşılıyoruz.

Sizlerde bu eğitim imkanlarından yararlanmak istiyorsanız. Ümraniye’deki eğitim kurumumuza davetlisiniz.

Genç Akademi
22 Mart 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.