Genç Akademi Nedir?

Genç Akademi 7`den 70`e herkesin yabancı dil öğrenebilecği bir eğitim kurumudur. Genç Akademi sıradan bir eğitim kurumu olmanın ötesinde öğrencileri,öğretmenleri ve yöneticileri ile bir aile ortamı oluşturmuş bir yuvadır.Öğrencilerine müşteri gözü ile bakmaktan uzakta onların iyiliğini ve eğitimlerini düşünen eğitimcilerin yer aldığı nadide bir eğitim kurumudur.

Genç Akademide herkes istediği eğitimi istediği şekildr alır.Kur sistemi yoktur.Ezber yoktur.Dil bilgisi yoktur. Genç Akademi de yabancı dil öğrenmek isteyen öğrenciler ve öğretmek isteyen öğretmenler vardır.Bu da aslında başarımızın en büyük sırrıdır. Bizim için bir öğrencinin sahip olması geren tek özellik yabancı dil öğrenmeye istekli olmasıdır. Öğrenci istekli olduğu taktirde her dil mutlaka öğrenilebilir.Çünkü Genç Akademi de herkesin amacı İngilizce konuşmaktır. Doğru bizim amacımız İngilizce öğrenmeniz değil İngilizce konuşmanızdır. Bu sebeple biz Genç Akademi de öğrencilerimize şarkılar ile oyunlarla,taklit tekrar yöntemleri ile eğlenerek İngilizce konuşmayı öğretiyoruz. 

Yıllardır eğitim dünyasında edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda yabancı bir dilin ancak konuşularak öğrenilebildiğini dil bilgisi öğrenmenin ikinci planda olduğunu anladık.Bu sebeple eğitimlerimizi konuşmaya dayalı olarak vermekteyiz.Elbetteki belirli bir noktaya geldikten sonra dil bilgiside öğrenilmesi gerekecektir.Fakat ilk olarak dil bilgisi öğrenilmesi yanlış bir adımdır. Biz Genç Akademi olarak uyguladığımız bu yöntemle binlerce öğrenciye İngilizce konuşmayı öğrettik öğretmeyede devam ediyoruz.

Genç Akademide eğitimin yaşı veya kademesi yoktur.Bağlı kalmanı gereken bir grup sistemi yoktur.İsterseniz en baştan yabancı dil öğrenmey başlarsınız isterseniz var olan az yabancı dilinizi geliştirirsiniz.Yaşınız hiç önemli değil çünkü öğretmenlerimiz her yaştan öğrenciye eğitim verebilmektedir.Ve en önemlis grup olarak ders almak zorunda değilsiniz.Genç Akademi bu eğitim politikası ile eğitim hayatına tüm hızı ve başarısı ile devam edecek..

Genç Akademi
02 Ekim 2018

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.