Burslu Eğitim Projesi

 

Genç Akademi, uzun yıllardır İstanbul’da eğitim sektöründe faaliyet gösteren bir eğitim kurumudur. Uzman ve tecrübeli eğitim kadrosu ile çocuklar, öğrenciler ve yetişkinler için farklı programlar uygulayarak her yaş grubuna yönelik eğitimler sunmaktadır. İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça dilleri başta olmak üzere hem grup hem de özel ders şeklinde yabancı hocalar eşliğinde konuşma odaklı eğitimler alabilirsiniz. Aynı zamanda YKS, TYT, AYT, LGS ve YDS gibi birçok sınava hazırlık eğitimleri de Genç Akademi'de verilmektedir. Ümraniye Genç Akademi’de verilen eğitimlerden bir diğeri de özel ders programlarıdır. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine okulda zorlandıkları Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi, Fizik, Kimya ve İngilizce derslerinden ister kurs ortamında ister öğrencinin evinde özel ders eğitimleri de verilmektedir.

 

Genç Akademi uzun yıllardır uyguladığı “Burslu Eğitim Projesi” ile devlet okullarında okuyan dar ve orta gelirli ailelerin çocuklarına İngilizce konuşma eğitimi vermektedir. Veliler ve öğrenciler tarafından önerilen aday öğrenciler ile gerçekleştirilen mülakatlar sonunda uygun bulunan öğrenciler yabancı hocalardan İngilizce konuşma eğitimi ve okul derslerine destek eğitimleri alabilmektedir. Başarı şartı aranmayan ve eğitim masraflarının çok büyük bir kısmının kurum tarafından karşılandığı bu projede amaç, İngilizce öğrenmek için özel okullara veya yurt dışına gidemeyen dar gelirli öğrencilere eğitim imkanı sağlamaktır. Bu eğitimden faydalanmak için öğrenci ve ailesi eğitim uzmanlarımız ile bir mülakata katılır ve öğrencinin algı seviyesi ile eğitime olan ilgisi ölçülür her hangi bir yazılı sınav yapılmaz. Bu eğitimi alan öğrenciler diğer okullara, dershanelere giden arkadaşlarına nazaran daha iyi İngilizce konuşabildiğinde hocaları, arkadaşları yakınları “ İngilizce konuşmayı nereden öğrendin ?” diye sorduklarında tabi ki '' GENÇ AKADEMİ’de öğrendim.'' desinler istiyoruz. En güzel reklamın dost tavsiyesi olduğuna inanıyoruz ve bu sebeple reklam bütçemizi öğrencilere burs olarak harcamayı tercih ediyoruz.

 

Ümraniye Genç Akademi uzman kadrosu ile aile sıcaklığında ve çok uygun fiyatlara verdiği eğitimler ile sadece yakın çevresinde değil tüm İstanbul’da tanınan bir kurum haline gelmiştir.

 

 

 

Genç Akademi
07 Ocak 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.