Bilgi Talep Formu

Lütfen Adınızı Yazınız.
Lütfen Telefonunuzu Yazınız.

Burslu Eğitim Projesi

Çocuklarımız gelecekte hangi okulu, hangi üniversiteyi bitirirse bitirsin İngilizce konuşmazsa daha iyi bir iş ve daha iyi bir maaş için çok zorlanacak.

Çocuklarınızın gelecekte kimseye ihtiyaç duymadan. Kendi ayakları üzerinde durabilmesi ve daha iyi yaşam koşullarına sahip olması için İngilizce konuşabilmesi şart.

Gelin çocuğunuza bu zorlu geleceğe birlikte hazırlayalım.

İngilizcenin çocuklarımızın hayatı için önemini bildiğimiz için çocuklarımıza İngilizceyi güzel, zevkli ve eğlenceli bir şekilde özellikle de algılama seviyesinin en iyi olduğu küçük yaşlarda öğretiyoruz. Bu yüzden eğitimimizi gören bilen herkes bizi tercih ettiği için öğrenci bulmaya ya da reklam yapmaya ihtiyaç duymuyoruz. Reklama harcayacağımız parayı öğrencilere burslu İngilizce eğitim vermek için kullanıyoruz.

Çalışma yaptığımız her devlet okulunda, orta ve düşük gelirli ailelerin çocuklarına çalışkan olma şartı aranmaksızın en fazla 20 öğrenci seçip onlara eğitim masraflarının büyük bir kısmını karşılayarak 6 ay süren bir İngilizce eğitimi veriyoruz ve okuldaki sayılar derslerine destek eğitimleri veriyoruz.

Onlarda bu eğitim sayesinde diğer okullara, dershanelere giden arkadaşlarına nazaran daha iyi İngilizce konuşabildiğinde hocaları, arkadaşları yakınları “ bu İngilizceyi nereden öğrendin ?” diye sorunca tabi ki GENÇ AKADEMİ’de öğrendim desinler istiyoruz.

En güzel reklamın dost tavsiyesi olduğuna inanıyoruz.

Sizde öğrencinizin burslu eğitimden faydalanmasını istiyorsanız GENÇ AKADEMİ sizleri bekliyor

Genç Akademi
07 Ocak 2019

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.