Talep Formu

Lütfen Adınızı Yazınız.
Lütfen Telefonunuzu Yazınız.
Lütfen Şubenizi Yazınız.

Testi Çöz %30 Burs Kazan

GENÇ AKADEMİ YABANCI DİL MERKEZİ

Genç Akademi, eğitim alanında uzman kadrosu ile çocuklar, öğrenciler ve yetişkinler olmak üzere 3 farklı kurda yabancı dil eğitimleri vererek Ümraniye ve Maltepe şubeleri ile eğitim hayatına devam etmekte olan bir kurumdur. Eğitim dünyasında yirmi yıllık deneyime sahip bir kadro tarafından inşa edilen Genç Akademi, ülkemizde eğitim veren diğer yabancı dil kurslarının aksine, dil bilgisi öğretmeye değil dili konuşmaya dayalı eğitimler vermektedir. İngilizce, Arapça, Fransızca ve Almanca başta olmak üzere birçok yabancı dilde eğitim veren kurumumuz özel eğitim kurumu olmanın ötesinde bir okul ciddiyetiyle davranarak, İstanbul’da çok kısa bir zamanda kurumsal bir kimlik haline gelmiştir. Bizi bu başarıya ulaştıran temel unsur yabancı dil eğitiminde kullandığımız öğrenci ve öğrenme odaklı eğitim tekniklerimizdir. Yabancı dillerin yanı sıra YKS, TYT, LGS, ALES, DGS ve TOEFL gibi sınavlara hazırlanan öğrencilere de birebir veya grup olarak eğitimler vermekteyiz. Aynı zamanda ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine okul derslerinden özel ders eğitimleri de Genç Akademide verilen eğitimler arasındadır.Genç Akademi kurs programları içerisinde dar ve orta gelirli aileler için oluşturduğumuz "Burslu Eğitim Projesi" ile özel okula veya kurslara gidemeyen öğrencilere eğitim masraflarının çok büyük bir kısmını karşılayarak İngilizce konuşma eğitimi ve okul derslerine destek eğitimleri veriyoruz. Bu proje ile İstanbul'da birçok dar ve orta gelirli öğrenciye eğitim vermenin sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Sizde Genç Akademili olarak bu ayrıcalıklı eğitimlerden faydalanıp eğitim ve kariyer hayatınızda başarıya ulaşabilirsiniz.

Genç Akademi Yabancı Dil Merkezi Tanıtım Videomuz

burslu ingilizce eğitimi

Genel İş İngilizcesi

Mesleki İngilizce programının ana amacı kursiyerlerimizin iş hayatında farklı durumlarda ihtiyaç duyulan dil ve kelime yapılarını geliştirme ve iş yazışmaları konusuna hakim olmalarını sağlamaktır.

Başvur

Havacılık İngilizcesi

Ülkemizde son yıllarda büyük gelişmeler gösteren havacılık sektörü, beraberinde yetişmiş personel ihtiyacını gündeme getirmektedir. Bu amaçla Genç Akademi bünyesinde sektöre yönelik farklı çözümler getirilmektedir. Bu eğitimler uçuş personeli (Pilot adayları ve kabin hizmetleri personeli) ve yer hizmetleri personeli için (Kule iletişim uzmanları ile yer hizmetleri satış ve destek personeli) ayrı ayrı programlar olarak düzenlenmiştir.

Başvur

Hukuk İngilizcesi

Uluslararası ilişkilerin giderek ilerlediği günümüzde, global hukuki sorunları yorumlayıp çözebilen, yabancı dili hem akademik alanda hemde mesleki yaşamlarında iyi bir şekilde kullanabilen hukukçulara olan ihtiyaç hızlı bir artış göstermektedir.

Başvur

Tekstil İngilizcesi

Tekstil İngilizcesi, şirketler için özel olarak hazırlamış olduğu İngilizce Kursu ve İş İngilizcesi Kursu eğitim programlarıyla çalışanların yoğun temposuna uygun, çağdaş ve zamanı verimli kullanabilecekleri kurs fırsatı sunuyor.

Başvur

Turizm ve Seyahat İngilizcesi

İngilizcesiz yurt dışına seyahat etmek zordur. İngilizce konuşulan bir ülkeye gitmiyor olsanız bile otel personeli, hava alanındaki göçmen memurları, taksi şoförleri ve yolda karşılaştığınız insanlarla konuşmak için İngilizceye ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz. Seyahatler, gerçek hayat koşullarında İngilizce pratik yapmanız için harika fırsatlardır.

Başvur

EĞİTİM,

kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir.

atatürk imza

atatürk

Güncel Eğitimler İngilizce Kursları

burslu eğitim projesi

İlkokul,Ortaokul ve Lise Öğrencilerine Burslu Eğitim İmkanı

Çocuklariniz Gelecekte Hangi Okulu, Hangi Üniversiteyi Bitirirse Bitirsin İngilizce Konuşamazsa Daha iyi Bir İş Ve Daha İyi Bir Maaş için Çok Zorlanacak.

Bursu Eğitim Projesi

LGS Öğrencilerine Eğitim Koçluğu

Öğrencilerimizi Türkiye’de ilk olan Eğitim Koçluğu Sistemi ile yeni liselere giriş sistemine uygun olarak sınavlara hazırlıyoruz.

5 ana ders için verdiğimiz yoğun eğitim ve birebir ilgi ile liseye giriş sınavında (LGS) %100 başarı sağlıyoruz.

LGS Öğrencilerine Eğitim Koçluğu

yetişkinler için ingilizce öğrenme programı

ingilizce konuşamadiği için iş bulamayanlar veya işinde yükselemeyenler hiç bilmeseniz bile, daha önce hiç ingilizce eğitimi almamiş olsaniz bile servet ödemeden sadece 3 ayda ingilizce konuşmayi öğretiyoruz..

Yetişkinler İçin İngilizce Kursu

genç akademi kullanıcı yorumları
Aslı Y.

Genç Akademi ile lise yıllarımda tanıştım. Başlangıç bile sayılmayacak seviyedeki İngilizce bilgimi onlar sayesinde geliştirdim. Gördüğüm eğitim sayesinde üniversitede hazırlık okumadan yabancı dil ağırlıklı bir bölümde okumaya başladım. Her şey için teşekkürler.

genç akademi kullanıcı yorumları
Mustafa K.

Burslu eğitim projesi sayesinde eğitim aldığım Genç Akademi'yi ve tüm hocalarımı çok seviyorum. Ders çalışmaktan hep kaçardım ama şimdi onlar sayesinde her dersi özellikle de İngilizce'yi çok seviyorum. Genç Akademi sayesinde hem derslerimde başarılı oluyorum hem de çok eğleniyorum.

genç akademi kullanıcı yorumları
Bahar Y.

Özel Almanca dersleri aracılığıyla tanıştığım Genç Akademi'yi klasik bir yabancı dil kursundan farklı olan eğitim anlayışı ve öğrencilere yaklaşımı için tebrik ediyorum. Kısa sürede bire bir aldığım Almanca dersleri ile bu dilde kendimi geliştirip istediğim iş için önemli bir adım attım. Teşekkürler.

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

Maltepe Şubemiz Açıldı!