Ümraniyede Özel Ders Veren Öğretmenler

Ümraniye'de özel ders veren öğretmenler ve kurslar arasında değerlendirebileceğiniz bir çok seçenek vardır. Ancak bu seçenekler arasından en iyi özel ders eğitimi veren kurumu bulmak çok önemlidir. İyi bir öğretmen ve iyi bir eğitim modeli olmadan öğrencinin özel ders eğitimlerinden verim alması zordur. Öğrencileri aldığı dersten soğutmamak ve başarıya ulaşmasını sağlamak için öğrenci ve öğretmen arasında doğru bir ilişki kurmak gerekmektedir. Bu doğru ilişkiyi kurmak içinde her iki tarafın birbirinin eksilerini ve artılarını iyi ölçmesi gerekir. Ümraniye Genç Akademi  ve Maltepe Genç Akademi olarak biz özel ders eğitimlerinde öncelikle öğrenci ve öğretmenin birbirlerini iyi tanımaları için ön görüşmeler düzenliyoruz. Bu sayede dersler başladığında öğrencinin dersten en iyi verimi almasını sağlıyoruz.

Öğrenciler,  okulda veya özel öğretim kurumundaki kalabalık sınıf ortamında eğitim-öğretim görmektedirler. Bu kalabalık sınıflarda öğrenci anlayamadığı dersleri tek başına halletmeye çalıştığında  oldukça uzun vakit ayırmak zorunda kalıyorlar ve bazen başarıya ulaşamıyorlar. Bu gibi durumlarda öğrencinin vakit kaybetmeden profosyonel ve uzman eğitmenler ile birlikte çalışması daha verimli sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır.

Ümraniye'de Özel Dersin Faydaları

Özel dersin hayatımızdaki yeri ve öğrencilere kattıkları artık kabul edilmiş bir gerçek. Hayatta her insan farklıdır yapısı, öğrenme düzeyi, bakış açısı, anlama kapasitesi, eğitim seviyesi farklıdır. Özel dersin faydası işte burada kendini gösteriyor. Her öğrenciye farklı bir bakış açısı getiren ve öğrencinin; öğrenme düzeyine, zamanına göre şekillenen özel dersin faydalarını sıralamak gerekirse:

  • Özel ders birebirdir,
  • Özel ders kalıcıdır,
  • Özel ders sınavlara hazırlıkta önemlidir,
  • Özel ders ihtiyaca yöneliktir,
  • Özel ders dinamiktir,
  •  Özel ders güvenlidir,
  • Özel ders ilgi çekicidir,
  •  Özel ders öğrencinin bakış açısını geliştirir,
  •  Özel ders ile çabuk verim alınır,
  • Özel ders ezberci bir eğitim değildir.

Özel dersin en yararlı olduğu yönlerden biri de ders zaman ayarlamasının esnek yapılabilmesidir. Ümraniye Genç Akademi  ve Maltepe Genç Akademi  öğrencilerin istediği zaman diliminde istediği dersleri alabilmesini, kendilerine ayıracakları zamanı da belirlemeyi kolaylaştırmaktadır. Kısa zaman diliminde az ve geniş bilginin verilmesi ise en büyük kazançtır. Öğrencinin seviyesine uygun kapsamlı örneklerin özel ders öğretmeni tarafından bu zaman diliminde verilmesi en önemli faydalardandır.

Sizlerde Ümraniye'de özel ders veren öğretmenler seçenekleri içerisinden en iyisini arıyorsanız Ümraniye Genç Akademi  ve Maltepe Genç Akademi'ye gelerek ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için Matematik, İngilizce, Türkçe ve Fen Bilgisi derslerinden özel ders eğitimlerine katılabilirsiniz.

Genç Akademi
05 Aralık 2018

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.