Ümraniye Genç Akademi Hakkında Merak Edilenler

Ümraniye merkezli kurulan Genç Akademi, eğitim alanında uzman kadrosu ile çocuklar, öğrenciler ve yetişkinler olmak üzere 3 farklı kurda yabancı dil eğitimleri vererek eğitim hayatına devam etmektedir. Eğitim dünyasında yirmi yıllık deneyime sahip bir kadro tarafından inşa edilen Genç Akademi ülkemizde eğitim veren diğer yabancı dil kurslarının aksine dil bilgisi öğretmeye değil konuşmaya dayalı eğitimler vermektedir.

Bu gün sizler için hakkımızda en çok merak edilenleri özetledik.

1- Ümraniye Genç Akademi Arayanları

Rehber hocalarımız tarafından gerçekleşen aramalardaki amacımız, burslu eğitime hak kazanan öğrencileri bilgilendirmek ve onlara eğitim masrafının bir çok kısmını karşılayarak İngilizce eğitimi vermektir.

2- Ümraniye Genç Akademi’ye nasıl gidilir ?

Ümraniye Atakent mahallesinde olan eğitim kurumumuza ulaşmak için Ümraniye’de bulunan Canpark AVM durağında inip hemen karşı sokağına geçerek eğitim kurumumuza ulaşabilirsiniz.

Metro ile seyahat ediyorsanız Yamanevler metro durağında inerek aynı güzergahı izleyerek kurumumuza ulaşabilirsiniz.

3- Genç Akademi Burs hakkında

Ümraniye Genç Akademi, uzun yıllardır İstanbul’da eğitim sektöründe faaliyet gösteren bir eğitim kurumudur. Uzman ve tecrübeli eğitim kadrosu ile çocuklar, öğrenciler ve yetişkinler için farklı programlar uygulayarak her yaş grubuna  eğitim vermektedir. İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça dillerinden her yaş grubuna yabancı hocalar ile konuşma odaklı eğitimler verilmektedir. Aynı zamanda YKS, TYT, AYT, LGS ve YDS gibi birçok sınava hazırlık eğitimlerin de Genç Akademi de verilmektedir. Ümraniye Genç Akademi’de verilen eğitimlerden bir diğeri de özel ders programlarıdır. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine okulda zorlandıkları Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi, Fizik, Kimya ve İngilizce derslerinden ister kurs ortamında ister öğrencinin evinde özel ders eğitimleri de verilmektedir.

Ümraniye Genç Akademi uzun yıllardır uyguladığı “Burslu Eğitim Projesi” ile devlet okullarında okuyan dar ve orta gelirli ailelerin çocuklarına İngilizce konuşma eğitimi vermektedir. Veliler ve öğrenciler tarafından önerilen aday öğrenciler ile gerçekleştirilen mülakatlar sounda uygun bulunan öğrenciler yabancı hocalardan İngilizce konuşma eğitimi ve okul derslerine destek eğitimleri alabilmektedir. Başarı şartı aranmayan ve eğitim masraflarının çok büyük bir kısmının kurum tarafından karşılandığı bu projede amaç, İngilizce öğrenmek için özel okullara veya yurt dışına gidemeyen dar gelirli öğrencilere eğitim imkanı sağlamaktır. Bu eğitimden faydalanmak için öğrenci ve ailesi eğitim danışmanlarımız ile bir mülakata katılır ve öğrencinin algı seviyesi ile eğitime olan ilgisi ölçülür her hangi bir yazılı veya sözlü sınav yapılmaz. Bu eğitimi alan öğrenciler diğer okullara, dershanelere giden arkadaşlarına nazaran daha iyi İngilizce konuşabildiğinde hocaları, arkadaşları yakınları “ bu İngilizceyi nereden öğrendin ?” diye sorunca tabi ki GENÇ AKADEMİ’de öğrendim desinler istiyoruz. En güzel reklamın dost tavsiyesi olduğuna inanıyoruz ve bu sebeple reklam bütçemizi öğrencilere burs olarak harcıyoruz.

Ümraniye Genç Akademi uzman kadrosu ile aile sıcaklığında ve çok uygun fiyatlara verdiği eğitimler ile tüm İstanbul’da varlığını devam ettirmektedir.

4 – Genç Akademi Kurucusu Kimdir ?

Ümraniye'de bulunan Genç Akademi Yabancı Dil Merkezi uzun yıllardır eğitim hayatında bulunan İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Arapça olmak üzere birçok dilde her seviyeye ve her kesime eğitim sunan bir dil kurumudur. Bunun yanında YKS, TYT, AYT, LGS, ALES, YDS ve DGS gibi birçok sınav için eğitimler de vermektedir. Aynı zamanda ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine özel olarak "Burslu Eğitim Projesi" kapsamında eğitimler veren ve okul derslerine destek olarak özel ders eğitim programları da uygulayan bir eğitim kurumudur.

Kurumumuz kesinlikle herhangi bir siyasi ideolojiye, cemaate, partiye ya da derneğe bağlı değildir. Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı kalarak insana ve eğitime değer veren bir anlayış ile varlığını sürdürmektedir. Daha önce farklı illerde ve ilçelerde eğitim kurumları bulunan Genç Akademi artık Ümraniye'de eğitim hayatına devam etmektedir.

Kurumumuzun kurucusu uzun yıllardır eğitim hayatında bulunan, eğitmen ve yönetici kimliği ile tanınmış birçok başarı elde etmiş olan Sayın Mahmut Öz‘dür.

Mahmut Öz psikoloji ve kişisel gelişim alanında eğitim almış ve daha sonra bilgi ve tecrübelerini kurucusu olduğu eğitim kurumlarında başarılı bir şekilde uygulayan eğitimci kişiliğe sahip bir yöneticidir. Aynı zamanda İdeal Dünya Eğitim ve Kariyer Merkezi’nde kurum sahibidir. Eğitime, kariyer hayatına ve kişisel gelişime dair görüşlerini paylaştığı web sayfasından da kendisini tanıyabilirsiniz...

www.idealdunya.com

5 –  Ümraniye Genç Akademi’de hangi eğitimler var ?

- Özel dersler  ( Matematik, Fen bilgisi, Türkçe, İngilizce, TYT ve AYT)

- Kurumsal İngilizce ( Firmalara ve kuruluşlara özel Kurumsal İngilizce eğitimi)

- Mesleki İngilizce ( Genel iş İngilizcesi, Havacılık İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Tekstil İngilizcesi, Turizm ve Seyahat İngilizcesi)

- Sınavlara Hazırlık ( ALES Eğitimleri, YKS Dil Eğitimleri, LGS İçin Eğitim Koçluğu, TOEFL Eğitimleri, PROFICIENCY Eğitimleri, IELTS Eğitimleri, YDS Eğitimleri, DGS Eğitimleri , YKS (TYT ve AYT) Eğitimleri, SAT Eğitimleri )

- Kurs Programları ( Yabancılara Türkçe Dil Kursu, Mesleki İngilizce Eğitimleri , Hızlı Okuma ve Anlama , Burslu Eğitim Projesi, 8 Haftada İngilizce,  İnsan Kaynakları Eğitimi, İngilizce Eğitimi)

- Yetişkinler İçin İngilizce Programı ( Yetişkinler İçin Akademik İngilizce Programı, Yetişkinler İçin İngilizce Geliştirme Programı, Yetişkinler İçin İngilizce Öğrenme Programı)

- VIP Yabancı Dil Eğitimleri ( İngilizce Kursu, Almanca Kursu, Arapça Kursu, Fransızca Kursu, İspanyolca Kursu, Rusça Kursu, Çince Kursu)

 

Genç Akademi
21 Ocak 2019

Talep Formu

Lütfen Adınızı Yazınız.
Lütfen Telefonunuzu Yazınız.
Lütfen Şubenizi Yazınız.

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.