Bilgi Talep Formu
GÖNDER

Ümraniye’de Hızlandırılmış İngilizce Kursu

Ümraniye’de Hızlandırılmış İngilizce Kursu

 

Hızlı ve detaylı eğitim

Kısa sürede ve kaliteli bir şekilde eğitim veren kurs programlarına katılarak hızlı İngilizce kursuayrıcalığından siz de faydalanabilirsiniz. Detaylı ve akıcı dil bilgisine sahip olacağınız hızlandırılmış kurslarla İngilizceyi sular seller gibi öğreneceksiniz.

 

Hızlıca öğrenin

Yabancı dil bilgisine sahip olmak size hem yurt dışında hem de yurt içinde ciddi avantajlar sağlayacaktır. Uluslararası çalışan bir firmada görevliyseniz yabancı dil bilmeniz sizi bir adım öne geçirerek görevde yükselmenizi ve daha fazla kazanmanızı sağlar. Evrensel bir dil haline gelen ve her alanda kullanılan İngilizceyi hızlı İngilizce kursu ile öğrenmek ise size ekstra avantaj olarak zaman kazandıracaktır. Son dakikada planlanan bir yurt dışı seyahatiniz varsa ya da yeni dönemde yabancı bir ülkede eğitim almak istiyorsanız hızlandırılmış kurslarla İngilizceyi öğrenebilirsiniz. Hızlı olmasına rağmen oldukça detaylı bir anlatıma sahip olan bu programda daha az örnek, daha çok pratik uygulanarak hızlıca öğrenmeniz sağlanır.

 

Zaman kaybetmeden giriş yapın

Ümraniye’de bulunan hızlı İngilizce kursu seçeneklerini değerlendirerek size en uygun saat aralığını ya da fiyat teklifini sunan kursla çalışabilirsiniz. Akşam saatlerinde ya da hafta sonu ayarlayabileceğiniz ders programını kişisel planınıza göre ayarlamanız oldukça zordur. Bunun için size sunduğumuz çok çeşitli saat dilimleri arasından size en uygun olanı rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Zaman kaybetmeden sisteme giriş yaparak programları araştırın.

 

 

 

 

DİĞER HABERLER
GÜNCEL EĞİTİMLER TÜMÜ