Bilgi Talep Formu
GÖNDER

Burslu Eğitim Projesi

İlkokul,Ortaokul ve Lise Öğrencilerine Burslu Eğitim İmkanı 

ÇOCUKLARINIZ GELECEKTE HANGİ OKULU, HANGİ ÜNİVERSİTEYİ BİTİRİRSE BİTİRSİN İNGİLİZCE KONUŞAMAZSA DAHA İYİ BİR İŞ VE DAHA İYİ BİR MAAŞ İÇİN ÇOK ZORLANACAK.

ÇOCUKLARINIZIN GELECEKTE KİMSEYE İHTİYAÇ DUYMADAN, KENDİ AYAKLARI ÜZERİNDE DURABİLMESİ VE DAHA İYİ YAŞAM KOŞULLARINA SAHİP OLMASI İÇİN İNGİLİZCE KONUŞABİLMESİ ŞART.GELİN, ÇOCUĞUNUZU GELECEĞE BİRLİKTE HAZIRLAYALIM.

 

genç akademi burslu eğitim projesi

 

İLKOKUL,ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENCİLERİ İÇİN BURSLU İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Türkiye’deki çocuklar için İngilizce, son derece önemlidir.. Şu anda etrafımıza baktığımızda yığınlarca üniversite mezunu insanın işsiz dolaştığını veya asgari ücrete talim ederek çalıştıklarını görürüz… Ancak lise mezunu bile olamamış, İngilizce konuşabilen kişilerin iş bulmakta hiç de zorlanmadıklarını ve çok iyi imkanlara sahip olduklarını görürüz.Öyle değil mi?

İşte GENÇ AKADEMİ, İngilizcenin çocuklarımızın hayatı için önemini bildiği için çocuklarımıza İngilizceyi güzel, zevkli ve eğlenceli bir şekilde özellikle de algılama seviyesinin en iyi olduğu küçük yaşlarda/genç yaşta öğretiyor. Bu yüzden eğitimimizi gören, bilen herkes bizi tercih ettiği için öğrenci bulmaya ya da reklam yapmaya ihtiyaç duymuyoruz. Reklama harcayacağımız parayı öğrencilere burslu İngilizce eğitimi vermek için kullanıyoruz.

 

Çalışma yaptığımız her devlet okulundan çalışkan olma şartı aranmaksızın en fazla 20 öğrenci seçip onlara eğitim masraflarının büyük bir kısmını karşılayarak 6 ay süren bir İngilizce konuşma eğitimi ve okuldaki sayısal derslerine destek eğitimi veriyoruz. Onlar da bu eğitim sayesinde diğer okullara, dershanelere giden arkadaşlarına nazaran daha iyi İngilizce konuşabildiğinde hocaları, arkadaşları, yakınları “bu İngilizceyi nereden öğrendin” diye sorunca “tabii ki GENÇ AKADEMİde öğrendim” desinler istiyoruz. En güzel reklamın dost tavsiyesi olduğuna inanıyoruz.

 

SİZDE BURSLU EĞİTİM PROGRAMIMIZDAN FAYDALANMAK İSTİYORSANIZ WEB SİTEMİZDE BULUNAN İLETİŞİM ADRESLERİNDEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

 

 

 

GÜNCEL EĞİTİMLER TÜMÜ