Ortaokul öğrencisine özel ders mi arıyorsunuz ?

Ortaokul öğrencisine özel ders mi arıyorsunuz ?

Ortaokul öğrencisine özel ders için en doğru ve güvenilir adres Ümraniye Genç Akademi eğitim merkezidir. Ümraniye Genç Akademi alanında uzman, deneyimli öğretmen kadrosuyla öğrencilerimize etkili bir ders anlatımı gerçekleştirir.

Uzman eğitmenlerimizin etkili ders anlatımları sayesinde çocuklarınızın dersleri hızlı ve kolay bir şekilde öğrendiklerini göreceksiniz. Ortaokul öğrenciler için oldukça önemli bir dönemdir. Bu dönemde gösterecekleri başarı öğrencinin eğitim hayatını büyük oranda etkiler. Ortaokulda başarılı olan öğrenciler iyi liselerde eğitim alma şansı yakalar.

İyi liseler de iyi üniversitelerin adeta anahtarı gibidir. Başarılı üniversitelerde okuyan öğrencilere bakıldığında çoğunun iyi liselerde eğitim aldığı görülür. Bu yüzden ortaokul yıllarını önemsemek gerekir. Bizler Ümraniye Genç Akademi olarak ortaokul öğrencisine özel ders ile öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmeye hazırız.  Uzman hocalarımızın rehberliğinde çocuklarınız eksiklerini hızlı bir şekilde kapatacak. Bu noktada bizlere ve hocalarımıza kesinlikle güvenebilirsiniz.

Ortaokul öğrencisi için neden özel ders almalısınız?

Ortaokul öğrencisine özel ders almak için geç kalmadan bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ofisimize gelerek ya da bizlere telefon ile ulaşarak kaydınızı yaptırabilirsiniz. Ortaokul öğrencisine özel ders kapsamında her alana yönelik özel ders hizmeti sunmaktayız. İhtiyacınıza göre matematik özel dersi, fen ve teknoloji özel dersi, sosyal bilgiler özel dersi, Türkçe özel dersi, İngilizce özel dersi talep edebilirsiniz.

 

Özel derslerimiz öğrencilerin seviyesine ve okul müfredatına uygun şekilde hazırlanır. Bunun yanı sıra lise girşi sınavlarıyla da uyumlu bir ders anlatımı gerçekleştirilir. Ders sırasında hem okul sınavlarıyla hem de lise giriş sınavı ile uyumlu örnek soru çözümleri yapılır. Bunun yanı sıra öğrenci ödevlerle de desteklenir. Bizler öğrencilerimizin başarılı bir eğitim hayatı sürdürmelerini çok önemsiyoruz.

Bu yüzden onlara sağlam bir temel verme gayreti içerisindeyiz. Derslerde öğrencilerimiz konuları en iyi şekilde öğrenecek ve yeterli pratikliği kazanacaklardır. Ümraniye Genç Akademi Merkezi ile okul sınavlarına ve lise ve üniversite sınavlarına çok daha iyi hazırlanacaksınız. Özel derslerimiz sayesinde hayallerinize ulaşmanın zor olmadığını göreceksiniz. Özel derslere ne kadar erken başlarsanız o kadar etkili bir sonuç alırsınız. Bunun için geç kalmadan kaydınızı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Özel derslerin yer, gün ve saatleri de sizlere uygun şekilde belirlenir.

Hafta içi, hafta sonu ve evinizde ofisimizde özel dersleri alabilirsiniz.

Genç Akademi
15 Şubat 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.