Online İngilizce Seviye Tespit Test Sınavı

İngilizce seviye tespit sınavılarına online olarak katılın Genç Akademi bursu kazanın!

İngilizce, günümüzde Dünyada  en yaygın şekilde konuşulan ikinci dildir. Birçok ülke ve milyarlarca insan tarafından konuşulan İngilizce, Dünya toplumlarının ortak dili olarak kabul edilen evrensel bir dildir.  Bu evrensel dilin kullanılduğı eğitim ve iş hayatından geri kalmamak adına birçok insan İngilizce öğrenir, kurslara katılır ve eğitimler alır. Ancak  bir dili öğrenme  ve konuşma seviyesi herkes için aynı değildir. Örneğin siz günlük hayat dilinde kullanabildiğiniz iyi bir İngilizce seviyesine  sahipsinizdir. Ancak akademik bir makaleyi  okumakta veya  akademik bir konuşmayı anlamakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle seviyenizi öğrenmek  ve ona göre eğitim almak İngilizce de çok önemlidir. Seviyenizi bilip ona göre bir İngilizce kursuna katılıp eğitim almakta bu anlamda önem taşımaktadır. Sadece eğitim için değil her hangi bir okula veya işe başvuru yaparken veya insanlar ile tanışırken İngilizce seviyenizi belirtmek karşı tarafa sizin hakkınızda artı katkı sağlayacaktır.

Daha önce bir eğitim aldıysanız veya eğitime başlayacaksınız ancak hangi seviyede olduğunuzu bilmiyorsanız Genç Akademi İngilizce Seviye Tespit Sınavlarına online olarak sitemizden katılarak İngilizce seviyenizi öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sınavlardan aldığınız sonuçları ücretsiz olarak İngilizce eğitmenlerimiz ile değerlendirebilir ve eğer bir İngilizce kursu arayışı içinde iseniz İngilizce seviye tespit sınavlarından aldığınız sonuçlara göre Genç Akademi’den burs imkanı kazanbilirsiniz.

İngilizce seviyenizi öğrenmek ve Genç Akademi  burs imkanlarından yararlanmak için hemen online İngilizce seviye tespit sınavlarımıza katılın.

Genç Akademi
05 Ocak 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.