Okul Öncesi İngilizce Eğitimi Nasıl Olmalı ?

5-6 Yaş grubundaki çocuklar için İngilizce eğitimi ne kadar gereklidir ?

Gelişen dünyada hızla büyümeye devam eden ülkemiz, her geçen yıl ticaret, eğitim, turizm gibi alanlarda yabancı ülkeler ile olan iş ortaklığını genişletmekte ve geliştirmektedir.

Çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe hazırlamak ve onların daha iyi bir iş imkanına sahip olmalarını sağlamak için onlara İngilizceyi iş hayatına atılmadan öğretmek yapılması gereken en önemli hamlelerden bir tanesidir.

Çocuk yaşta İngilizce eğitimin faydaları nelerdir ?

Çocuk öncesi dönemlerde çocuklara verilen her bilgiyi zihinleri kayıt etmektedir. Böyle gelişme ve öğrenme çağında zihinlerine İngilizceyi entegre etmek ilerleyen yaş dönemlerinde İngilizceyi hiçbir şekilde zorlanmadan hızlı bir şekilde öğrenmelerine olanak sağlamış olacaktır

Çocuk yaşta İngilizce eğitimi nasıl verilmelidir ?

Henüz okuma ve yazmaya yeni başlamış / başlamamış öğrencilerimiz için verilecek İngilizce eğitimi kara tahtaya yazı yazarak değil de onların anlaya bileceği dilden oyunlar oynayarak , beraber şarkılar söyleyerek, birlikte tiyatro yaparak yani onların hem eğlenmesini hem de öğrenmelerini sağlıyoruz.

Çocuk yaşta İngilizce eğitime nasıl kayıt olabilirim ?

Çocuklarımız için harika eğitimlerimiz mevcuttur bunun için yapmanız gereken aşağıdaki iletişim numaramızdan bizlere ulaşmanız. Rehber öğretmenlerimiz sizlere yardımcı olacak çocuklarınız için en iyi İngilizce eğitim deneyimini kazandıracaktır.

 

Genç Akademi
28 Mart 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.