Lise Öğrencilerine Özel Ders

İyi bir üniversite gitmek her genç bir bireyin hayalidir. Bu hayale giden yol iyi bir şekilde hazırlanmaktan geçer.  İyi bir meslek sahibi olmak istiyorsanız iyi bir üniversite mezunu olmanız gerekiyor. Bunun için en iyi şekilde hazırlanmalı ve sınava en iyi şekilde odaklanmalısınız. Bunun için Ümraniye Genç Akademi  ve Maltepe Genç Akademi sizlere uzman eğitmenler ile birlikte öğrencilerimiz için harika ders programları, sınav denemeleri, özel ders programları oluşturduk. Bir çok eğitim kurumunda verilen eğitim süresinden en az 200 saat daha fazla ders veriyoruz. Bizim öncelikli amacımız öğrencilerimizin en iyi şekilde sınavı kazanıp bizleri en iyi şekilde temsil etmeleri.

Özel derslerde öncelikle öğrencimizin hangi alanda özel ders istediği belirlenir. Sonrasında ister eğitim kurumumuzda isterse de kendi evinde eğitim programı belirlenir. Bu şekilde öğrencimiz kendisini nasıl rahat hissedecek ona göre bir eğitim programı hazırlanır. Sadece sınava yönelik değil var olan derslerini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz içinde geliştirdiğimiz özel ders programlarımızda mevcuttur.

Lise öğrencilerine Matematik özel dersi, lise öğrencilerine İngilizce özel dersi, lise öğrencilerine Türkçe özel dersi gibi özel ders imkanlarımız mevcuttur. Eğitimlerimiz özel eğitmenler ile verilmektedir. Bu şekilde öğrencilerimizi hem alanında eksik veya alanında daha da uzman olmalarını sağlamış oluyoruz.

Eğitim fiyatlarını burada belirtemiyoruz fakat bir çok eğitim kurumundan çok daha uygun fiyata eğitimlerimizi sunuyoruz. Çünkü reklama para harcamak yerine öğrencilerimize yatırım yapıyoruz ve  onların başarı bizlerin en iyi reklamı oluyor.

Sizlerde lise öğrencileri için özel ders eğitim programlarımız hakkında bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan veya talep formlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Genç Akademi
15 Şubat 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.