İlkokul Öğrencilerine Özel Ders

Ümraniye Genç Akademi  ve Maltepe Genç Akademi olarak piyasadaki fiyatlardan çok daha uygun ücretler ile öğrencilerimize daha kaliteli eğitim sunuyoruz. Reklamlara çok ücret harcamak yerine öğrencilerimize burslu eğitimler vererek onların eğitim ücretlerini çok daha uygun fiyata sunuyoruz. Hiçbir başarı şartı aramadan onların bu eğitimlerden yararlanmasını sağlıyoruz. Aldıkları eğitimler sayesinde derslerinde ki başarıları gözle görülür şekilde arttığında bizleri tavsiye etmelerini istiyoruz. Bu şekilde piyasada bulunan bir çok eğitim kurumundan çok daha uygun fiyatlı eğitimler sunuyoruz.

İlkokul Öğrencilerine Özel Ders 

Algı her insandan insana kişiden kişiye değiştiği için öğrencilerimizin her dersi çok iyi anlayacağı anlamına gelmemektedir. Öğrencilerimiz bir dersi iyi anlamadığı için o dersten genellikle soğurlar ve o derse ilgileri gittikçe düşer. Özel ders eğitimi tam bu noktada devreye girmektedir. Özel ders sayesinde öğrencimize sunduğumuz uzman öğretmenler sayesinde o dersi çok daha iyi anlayıp aslında kendisinde problem olmadığını anlayarak hem o dersi daha iyi bir şekilde algılıyor hem de bir sonraki takıldığı derslerde aslında takıntı olacak bir durum olmadığını anlayıp sadece üstüne birazcık daha düşerek bu engeli aşacağını öğretiyoruz.

Ağaç yaş iken eğilir felsefesini benimsiyoruz. Eğer bir öğrencimiz ilk okula giderken takıldığı bu dersleri özel dersler eşliğinde aşmanın yolunu ö öğrenirse ilerleyen dönemlerde asla kendisinde bir sorun olmadığını anlayıp takıldığı derslerde problemi kendisinde olmadığını hem psikolojik men kendisini korumuş olacak hem de özel ders takviyeleri ile bu durumu hızlıca atlatabileceğinin farkına varacaktır.

Bazı özel ders almalarının eksik bilgi değil de var olan derslerini daha iyi bir şekilde geliştirmek ve bilgi seviyesini bir üst seviyeye çıkarmakta olabilir. Bu konuda da özel ders imkanlarımızda mevcuttur. İlk okul öğrencilerine uzman eğitmen kadromuz ile birlikte piyasadaki bir çok eğitim kurumundan çok daha uygun fiyata özel ders imkanı sağlıyoruz. Matematik, Fen bilgisi, Türkçe , Sosyal Bilgiler ve İngilizce başta olmak üzere bir çok alanda özel ders imkanı sağlıyoruz. Bu şekilde öğrencilerimizin geri kaldığı derslerde hiç takıntı olmadan hızlıca geçmelerini hem de var olan derslerini bir üst seviyeye çıkarmak istedikleri zaman onlara yardımcı oluyoruz.

  

 

Genç Akademi
15 Şubat 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.