Genç Akademide Eğitime İstediğiniz Kademeden Başlayın!

İstanbul’daki en iyi İngilizce kursu araştırması yapıyorsanız şimdiki durağınız bu konuda oldukça iddialıdır. Yabancı dil eğitmenlerinin yeterliliği ve kurs programının detaylı olması sayesinde sektörde popüler bir hal alan bu kurumda istediğiniz kademeden eğitime başlayabilirsiniz. 

İngilizce Evrensel Bir Dil

Temel İngilizce eğitimi ya da orta kademeden devam programlarına katılarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Hiç İngilizce bilmeyenler için geliştirilen temel eğitim programlarında en iyi İngilizce kursu avantajı ile hızlı ve ekonomik bir kurs programına tabii tutulacaksınız. Alanında uzman ve tamamı yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim kadrosu ve nezih şartları ile size İngilizceyi sevdirecek olan eğitim anlayışı artık oldukça kolay ulaşabileceğiniz bir noktada. Sadece bir tık ile İngilizce eğitim programlarına katılarak yabancı dil bilginizi geliştirebilirsiniz. Hayatın her alanında gerekli olan İngilizce artık evrensel bir dil olarak kabul edilmektedir.

Zaman Dilimini Kendiniz Belirleyin

Popüler olduğu kadar kolay bir eğitim sürecini de gerektiren en iyi İngilizce kursu programlarında seviye tespiti ve uygulama aşamaları yapılır. İlk olarak sizin kapasitenizin ölçümlendiği test ile başlayan program temel ya da orta sınıftan devam etmek üzere şekillendirilir. Detayları kendinizin belirleyeceği eğitim sürecinde en uygun zaman dilimini kendiniz belirleyerek kursa katılım sağlayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden kurum hakkında bilgi alarak eğitim takviminizi belirleyin. İngilizce bilmenin sağladığı avantajlardan siz de yararlanın. İster yetişkinler için ingilizce kursu programlarımıza isterseniz çocuklar için İngilizce kursu programlarımıza katılabilirsiniz

Genç Akademi
22 Eylül 2018

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.