Genç Akademi LGS eğitimleri hakkında

Maltepe genç akademi olarak sizler için bir çok soruyu yanıtlıyoruz. LGS de nasıl başarılı olabilirim ?

LGS sınavında netlerimi nasıl yükseltebilirim? Ümraniye’de LGS kursu var mıdır ? Maltepe’de LGS kursu var mıdır? Burslu LGS kursu var mıdır ? Gibi çeşitli soruların yanıtlarınızı sizler için yanıtlıyoruz.

LGS hazırlığından nelere dikkat etmelisiniz ?

LGS sınavı hayalinizde ki üniversiteye gitmek için en önemli adımlardan bir tanesidir bunun ciddiyetinin farkına vararak ilk önemli hamleyi yapmış olursunuz. Yani bu sınavın hayatınızın büyük bir kısmına yön vereceğinin farkına varmanız gerekmektedir.

 

LGS sınavına nasıl hazırlanmalıyız ?

LGS sınavına uzman eğitmenler yada rehber öğretmenler ile hazırlanmak sizler için çok önemlidir. Çünkü tekerleği yeniden icat etmek zaman kaybı olacaktır onun yerine bu yoldan geçmiş ve başarılı olmuş kişilerin taktiklerini almak ve öğrenmek sizler için çok daha verimli olacaktır.

 

LGS sınavında nasıl netlerimizi yükseltebilirim ?

LGS sınavında netlerinizi yükseltmek için önce yapmanız gereken eksik kaldığınız konuların tespitini yapmak ve o tespite uygun şekilde kendinizi geliştirmek. Yani sürekli aynı konuları çözerek netlerinizi yükseltemezsiniz eksik kaldığınız yerleri tespit ederek o alanda eksiklerinizi tamamlayarak netlerinizi yükseltebilirsiniz.

 

Maltepe de LGS kursu var mıdır ?

Genç Akademi olarak Maltepe’deki şubemizde LGS eğitimlerimize Türkiye’de bir ilk olan öğrenci koçluğu modeliyle devam etmekteyiz. Bu eğitim modelimiz ile eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayıp hız kesmeden LGS de başarınızı sağlamaktayız.

 

Ümraniye de LGS kursu var mıdır ?

Genç Akademi olarak Ümraniye’deki şubemizde LGS eğitimlerimize Türkiye’de bir ilk olan öğrenci koçluğu modeliyle devam etmekteyiz. Bu eğitim modelimiz ile eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayıp hız kesmeden LGS de başarınızı sağlamaktayız.


Burslu LGS eğitimi hakkında

Genç akademi olarak bir çok öğrencimize burs imkanı tanıyoruz bu şekilde onların eğitim hayatlarında daha başarılı olmalarını ve kolay bir şekilde eğitim hayatını tamamlamalarını sağlıyoruz.

Detaylı bilgi için : Talep formunu doldurmanız yeterlidir.

Genç Akademi
06 Temmuz 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.