ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE ÖĞRENME KURSLARI HAKKINDA BİLGİ

Ümraniye Genç Akademi olarak çocuklarımız için İngilizce öğrenme adına yaptığımız burslu eğitimden ve eğitim sistemimizden bahsedeceğiz.

Bu eğitim programımızda ilkokul, ortaokul da okuyan öğrencilere yönelik bir eğitim programıdır. Çocuklarımız İngilizce dil eğitimlerini alırken sosyalleşmenin bilincindeyiz. Bu yüzden eğitimlerimizde tiyatro, söyleyişi, şarkılar söyleyerek öğrencilerimizin İngilizceyi daha iyi bir şekilde anlamasını ve öğrenmesini sağlıyoruz.

Yaptığımız bu yöntemlerle klasik tahtaya yazı yazarak öğrenme değil de . Öğrencilerimizin hem daha eğlenceli şekilde ders yapabilmelerini ve İngilizceyi daha iyi anlayabilmelerine olanak sağlıyoruz. Eğlenerek öğrenmelerini sağlıyoruz.

Yabancı eğitmen kadromuz sayesinde İngilizceyi en doğru ve en net şekilde öğrenmelerini olanak sağlıyoruz.  Derslerimizde sadece İngilizce konuşmalarını sağlıyoruz bu şekilde en ufak problemlerini bile anlatırken öğrencilerimiz İngilizce konuşmak zorunda kalıyor ve İngilizceyi daha iyi öğrenmektedirler.

Ümraniye’nin merkezinde olan Genç Akademi Farklı şubelerde de hizmet vermektedir. Yakın zamanda açılacak şubelerimiz ile hızlı bir şekilde büyümeye devam etmekteyiz.

Çocuklar bizlerin geleceği felsefesiyle hareket ettiğimiz bu Vizyonumuz ile daha çok öğrencinin hayatına ışık tutmaya ve onların İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmesini sağlamaktayız.

 

Genç Akademi
23 Mart 2019

Bilgi Talep Formu

Lütfen Adınızı Yazınız.
Lütfen Telefonunuzu Yazınız.

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.