Burslu Özel Ders İmkanı

Ümraniye Genç Akademi  ve Maltepe Genç Akademi bu gün sizlere İngilizce özel dersin öneminden bahsedeceğiz.

Özel dersler kişilerin hep eksik kalındığı noktada başvurulacağı düşünülmektedir. Aslında bu tam olarak doğru değildir. Çünkü öğrenciler var olan derslerindeki başarılarını bir üst seviyeye çıkarmak içinde özel ders başvurusu da yapabilir.

Eğitim alanımızdaki uzman öğretmenlerimiz sayesinde öğrencilerimize yönelik özel dersler ile birlikte öğrencilerimizin öğrenim seviyelerini bir üst mertebeye çıkartıyoruz ve onların derslere olan ilgi ve başarılarını artırmayı sağlıyoruz.

Bu süreçte bir çok öğrencimize aşağıdaki testi çözmelerini ve bu testi başarıyla geçtikleri taktir de onlara özel ders fiyatlarında %30 gibi bir oranda burs imkanı sağlamış oluyoruz.

Bu şekilde öğrencilerimiz hem kendileri için en uygun fiyata özel ders alma şansını yakalamış olacak hem de derslerindeki eksikleri veya başarılarını bir üst seviyeye çıkartmış olacaklardır.

Bu projedeki amacımız öğrencilerimizin daha iyi eğitimleri daha iyi bir ortamda kazanmalarını sağlamak. Testlerimiz incelediğiniz de 3 aşamadan oluşmaktadır.

Giriş-orta-gelişmiş olarak 3 farklı sınavımız mevcuttur öğrencilerimiz dilediği sınavlara girip sonuçlarıyla birlikte eğitim kurumumuza gelmeleri yeterli olacaktır.

Öğrencilerimiz bizlerin geleceği kapamasında yaptığımız tüm bu burslu eğitimler sayesinde daha iyi bir gelecek inşa ediyoruz.

Başlangıç Seviyesi Testi : https://www.gencakademi.com.tr/sinav/baslangic-seviye-ingilizce-test-sinavi

Orta Seviye Testi:  https://www.gencakademi.com.tr/sinav/orta-seviye-ingilizce-test-sinavi

İleri Seviye Testi :   https://www.gencakademi.com.tr/sinav/

 

Genç Akademi
19 Mart 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.