Burslu Eğitim Projesi (İngilizce’yi Öğretiyoruz)

Ümraniye Genç Akademi Eğitim merkezinin Türkiye’de bir ilk projesi olan Burslu Eğitim Projesi’ni sevgili öğrencilerimiz için hazırladık. Bu projede öğrencilerimizin den hiçbir beklentimiz olmadan hiçbir koşul aramadan onları mülakatımıza davet ediyoruz. Bu mülakat sonucunda öğrencimiz alacağı bu eğitim için onaylandığı takdirde uzman eğitmenler eşliğinde 6 ay sürecek bir İngilizce eğitim programına başlamış olacaktır.

 Bu süreçte bütün dersleri İngilizce işleyecek yabancı eğitmenler tarafından dersleri anlatılacak ve klasik öğretme tekniği değil de tiyatro eşliğinde, tiyatro oynayarak, tombala oyunları vb gibi çeşitli aktivitelerle hem oynayacak hem de İngilizce’yi öğrenmiş olacak.

 Peki neden burslu bir eğitim sunuyoruz ?

 Reklamlar yüksek maliyetli çalışmalardır. Bizlerde bu harcamaları reklamlara yapmak yerine öğrencilerimize harcayarak onların eğitimlerini piyasada bulunan bir çok kurumdan çok daha uygun fiyata sunuyoruz. Bu şekilde öğrencilerimiz çok daha uygun fiyata eğitim almış olacaktır. Bu süreçte tek isteğimiz öğrencilerimizin burslu eğitimde başarılı olmaları ve bu başarılarını etrafa anlatmaları. Bizleri yakınındaki arkadaşlarına anlatmaları bizler için en iyi reklam olacaktır. Burslu eğitimden yararlanmak için tek yapmanız gereken eğitim kurumumuzu aramanız. Geri kalan süreçte rehber hocalarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Derslerinde başarılı olmayan, çalışkan olmayan bir öğrenci için burslu eğitim almak diğer hiçbir kurumda karşılaşabileceğiniz bir durum değildir. Genç Akademi olarak bizim amacımız baaşrılı bir öğrenci değil başarılı olmak isteyen bir öğrenciyi yetiştirmek ve başarılı olmasını sağlamaktır. Bu nedenle bu projemize dersleri çok iyi olmayan ancak iyi olması için istekli olan öğrencileri dahil ediyoruz.

Genç Akademi
16 Şubat 2019

Bizi sosyal medyada takip edin, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olun.

facebook.com/GencAkademiTR instagram.com/gencakademi_/ youtube.com genc-akademi.tumblr.com

T.c. Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı

e-bülten
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.