Ümraniye Genç Akademi Yabancı Dil Merkezi

Size Özel Ücretsiz Araştirma, Analiz ve Akademik Raporlama

08 Ara
2017
Akademik

Raporlama hizmetimizden hemen yararlanabilirsiniz!
Yurtdisinda dil egitimi çok popüler bir konudur ve bu nedenle dil okulu seçimini kendiniz yapmaya çalistiginizda karsiniza çok sayida ülke, sehir, okul, program ve fiyat araliginin oldugu yüzlerce dil okulu seçenegi çikacaktir. Bu kadar seçenek arasindan profesyonel destek almadan kendi basiniza dogru bir dil okuluna karar verebilmeniz mümkün degildir.

Yabancı Dil Merkeziolarak, tecrübeli ve profesyonel danismanlarimiz ile tüm bu arastirmayi sizin için yapmaktayiz, hem de ÜCRETSIZ olarak!

“Size Özel Analiz ve Raporlama”yi Nasil Olusturuyoruz?
Yabancı Dil Merkezi olarak, size en uygun seçenekler ile ilgili arastirma yapabilmek için öncelikle ihtiyaçlarinizi, kisisel özelliklerinizi ve tercihlerinizi anlamaya yönelik sizinle uzun uzun görüsüyoruz. Bu görüsmeler neticesinde; gitmek istediginiz ülke ve varsa tercih ettiginiz sehir, yabanci dil seviyeniz, dil egitimine baslamak istediginiz zaman, dil egitimi için ayirdiginiz süre ve dil egitimi alma amaciniz gibi sizden edindigimiz bilgiler dogrultusunda elimizdeki yüzlerce alternatif arasindan sizin için en uygun okullari tespit ediyoruz.

Raporlama Sonucunda Neler Ögreneceksiniz?
Yabancı Dil Merkezi egitim danismanlarimiz bu bilgileri sizden aldiktan sonra, bütçeniz ve tabii ki tercihleriniz dogrultusunda size en uygun dil okulu ve dil egitim programi seçeneklerini ortaya çikariyor ve size özel bir rapor olusturuyor. Bu raporda ulasabileceginiz bilgiler:

Sizin için belirledigimiz dil okullari hakkinda detayli bilgiler.
Belirledigimiz dil okullarinin egitim maliyetleri ve karsilastirmali analiz tablosu.
Belirledigimiz dil okullarinin belli tarihlerde uyguladiklari en güncel kampanyalar ve promosyonlar.
Tercih ettiginiz ülke ve sehirdeki sosyal yasam kosullari.
Konaklama seçenekleri.
Dil okulunun bulundugu ülkeye göre çalisma olanaklari.

admin
author

Yorum Bırakabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara
Neredeyiz