Özel Okullara Özel Proje

ÖZEL OKULLARA ÖZEL PROJELER

Özel okulların tanıtım ve bölgesel reklamlarını yaparken klasik yöntemlerin artık değişmesi gerektiği aşikardır.Bu sebepten dolayı firmamız işbirliği yaptığı özel okullara uygun ve kendi bölgesel koşullarına özel hazırlanmış yeni fikirler üretmekte ve bu fikirleri uygulamaktadır.
Her özel okulun farklı öncelikleri ve velilere göstermek istediği farklı özellikleri vardır.İşte bu sebeple her okul farklı bir tanıtım çalışması yapmak zorundadır.Bir okulda işe yarayan tanıtım ve marka çalışması bir başka okulda işe yaramayabilir.Bu tanıtım ve marka değeri çalışmalarının, özünde kurumun bilinirliğini ve kayıt sayısını arttırması beklendiği düşünülürse, her okulun kendi şartlarına uygun, değişik fikirler uygulaması gerekmektedir.
Firmamız bu konudaki tecrübelerini ve uzman olduğu, kolej tanımını ve kayıt arttırma projelerini belirlerken, her okulun bölgesine ve beklentilerine uygun projeler geliştirir ve eğitimli kadrosuyla bu projenin hedefine ulaşmasını sağlamaktadır.
Anlaşma yaptığımız özel okulun beklentilerini ve vizyonunu belirledikten sonra, bu alandaki uzmanlarımız tarafından okula uygun, ayakları yere basan ve uygulanabilir, bölgesel projeler hazırlanır ve çalışma takvimi yapılır.Bu projelerin uygulanmasında bu konuda eğitim almış, ne yapacağını iyi bilen eğitim danışmanları, kurumumuz tarafından görevlendirilir. Bu eğitim danışmanlarının gerek eğitimleri gerek uygulama aşamaları, firmamız tarafından takip edilir.
Özel okulun amacına uygun hazırlanan bu özel projeler başarıya ulaştığı zaman, özel okulun marka değeri ve öğrenci sayısı büyük ölçüde artmış olur.Bu güne kadar yaptığımız projeler ve çalışmalar sayesinde, iş birliği yaptığımız okulların bölgesel bilinirliği %70 oranında ve kayıt sayıları ise % 50 oranında artmıştır.Bir yıllık bir proje sonucunda bu sonucu elde eden firmamız bu çalışmaların daha uzun soluklu olması halinde başarı yüzdesinin artacağını garanti etmektedir.
Özel okullar için yaptığımız tüm projelerin merkezinde öğrenci ve velilerle sıcak temas ve iletişim bulunmaktadır.Yaptığımız projeler kağıt üzerinde veya medya reklamlarından çok, bölgede yaşayan tüm öğrenci velilerin gerek telefon konuşmaları, gerekse okulu şahsen ziyaretleri sağlanarak okulu birebir tanımaları, lüzum gördükleri hizmetlerimizi kullanmaları sağlanır.
Bu tip tanıtım ve reklam çalışmalarına büyük bütçeler ayıran kolejlere göre bizim yaptığımız projeler maliyetsiz olmaktadır ve kolejin beklentilerine daha çabuk ulaşmasını sağlamaktadır.
İş birliği yaptığımız özel okullar ister proje hazırlanmasının ve uygulanmasının maliyetlerini kendileri karşılayabilirler gerekse tüm hazırlığı ve maliyetleri firmamız karşılar.Özel okula uygulanan projenin başarılı olması sonucunda edinilen başarıdan hakkını alarak ücretsiz bir tanıtım çalışması uygulanmış olabilir.
Firmamız çözüm ortaklığı yaptığı üç kurumda yıllık ortalama 1200 kayıt yapmaktadır.Bu kayıt sayısına ulaşma aşamasında yıllık 6000 veli ve öğrenci ile sıcak iletişime geçilerek çözüm ortaklığı yaptığımız kurumlara ziyarete gelen veli ve öğrencileri ağırlamaktayız.
Bu konuda, uzman eğitim danışmanlarımız, kolejinizin beklentilerine göre farklı projelerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.
Değerli kurucu,
Kurumunuza ait tüm risklerin sorumluluğu size ait olduğu gibi, kurumunuzun aktifleşmesi, büyümesi ve daha fazla tanınmasını sağlayacak çalışmaları yapmakta sizin sorumluluğunuzda.
Kurumunuzu, daha çok tanınan, daha çok kazanan, tercih edilen kurum haline getirmeniz ve kayıtlarınızı kısa sürede arttırmak sizin elinizde.
Sektördeki 15 yıllık deneyimimiz ve başarılı sonuç alan çalışmalarımızı, fikirlerimizi ve çözüm ortaklığı önerlerimizi sizinle paylaşmak isteriz.
Sürekli aynı yöntem ve teknikleri uygulayarak farklı sonuçlar almak mümkün değildir, farklı sonuçlar alabilmek için yapılan çalışmaları değiştirmek ve aktifleştirmek sizi istenilen başarıya götürecek en kısa yoldur.
Firmamız çözüm ortaklığı yaptığı üç kurumda yıllık ortalama 1200 kayıt yapmaktadır.Bu kayıt sayısına ulaşma aşamasında yıllık 6000 veli ve öğrenci ile sıcak iletişime geçilerek çözüm ortaklığı yaptığımız kurumu tanıtmaktayız.
Uygun görürseniz şirketimiz uzmanları sizi ziyaret ederek kurumunuza özel yapılabilecek çalışmaları ve çözüm ortaklığı hakkında bilgileri yerinizde size aktarabilirler.
1.KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAKLIĞI
Bu tip çözüm ortaklığında YDS DANIŞMANLIK uzmanları kurumunuzun genel yapısına ve çalışmasına bakarak, kurumunuza özel bir proje ve kampanya üretirler. Üretilen projeler ve kampanyalar kısa sürede uygulanabilir ve bölgenizdeki bütün öğrenci ve velilere doğrudan ulaşmanızı sağlar kısa sürede başarılı sonuçlar verir. Bu çözüm ortaklığı kurumunuza hiçbir maliyet getirmez.
2. EĞİTİM KURUMLARI YÖNETİCİ KOÇLUĞU
Alacağınız koçluk sayesinde kurumunuzu daha aktif ve sektörün büyümesine uygun, güncellenmiş ve sonuçları kanıtlanmış yöntemlerle büyütebilme imkanı.
Çalışanlarınızın vizyona sahip, bilinçli ve büyümeye uygun çalışmasını sağlamak, ekibinizin olağan üstü işleri sizinle başarmasını sağlamak ve onları başarıya ortak etmek sizin elinizde.
Yönetici idare eder; lider değiştirir.
Yönetici sürdürür, lider geliştirir.
Yönetici gerçeği kabul eder, lider araştırır.
Yönetici sistemler ve yapılar üzerine yoğunlaşır; lider insanlar üzerine yoğunlaşır.
Yönetici kontrole güvenir, lider güven aşılar.
Yönetici kısa vadeli bakış açısını, lider uzun vadeli bakış açısına sahiptir.
Yönetici neden ve ne zaman sorularını sorar; lider ne ve niçin sorularını sorar.
Yöneticinin göz daima aşağıdadır; liderin gözü ufuktadır.
Yönetici taklit eder, lider ortaya çıkarır.
Yönetici statükoyu kabullenir, lider ona meydan okur.
Yönetici klasik bir iyi askerdir; lider kendisinin adamıdır.