Bilgi Talep Formu
GÖNDER

Genç Akademi Kimin?

Ümraniye de bulunan GENÇ AKADEMİ YABANCI DİL MERKEZİ uzun yıllardır eğitim hayatında bulunan İngilizce,Fransızca,İspanyolca,İtalyanca ve Arapça olmak üzere birçok dilde her seviye ve her kesime eğitim sunan bir dil kurumudur.Bunu yanında YKS,TYT,LKS,ALES,YDS ve DGS gibi birçok sınav için eğitimler vermektedir.

Kurumumuz kesinlikle herhangi bir siyasi ideolojiye, cemaate, partiye ya da derneğe bağlı değildir.Atatürk İlke ve İnkilaplarına bağlı kalarak insana ve eğitime değer veren bir anlayış ile varlığını sürdürmektedir.

Kurumumuzun kurucusu uzun yıllardır eğitim hayatında bulunan, eğitmen ve yönetici kimliği ile tanınmış birçok başarı elde etmiş olan  Sayın MAHMUT ÖZDEMİREZEROĞLU‘dur.

MAHMUT ÖZDEMİREZEROĞLU  Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü mezunudur.Psikoloji ve kişisel gelişim alanında birçok eğitime katılmış ve daha sonra öğrendiklerini kurucusu olduğu eğitim kurumlarında başarılı bir şekilde uygulayan bir eğitimcidir.Aynı zamanda İdeal Dünya Eğitim ve Kariyer Merkezi’nde Kurum Sahibidir.Eğitime, kariyer hayaına ve kişisel gelişime dair görüşlerini paylaştığı web sayfasından da kendisini tanıyabilirsiniz..

 

 

 

 

 

 

 

GÜNCEL EĞİTİMLER TÜMÜ