Ümraniye Genç Akademi Yabancı Dil Merkezi

Hakkimizda

Hakkımızda

Genç Akademi Yabancı Dil Eğitim Merkezi

Ümraniye/İstanbul

Daima Yukarıya

Hedeflerimiz hem öğrenci ,hem firmamız adına daima ilerisini hedeflemektir.Verilen eğitimlerde ki üstün başarı bizim için bir sonraki hedeftir.

Uygun Fiyat Politikası

Her bütçeye sahip öğrencilerin kursumuzda doğru eğitimi alabilmesi adına uygun fiyat politikası uygulanmaktadır

Eğitim Kalitesi

Öğrenciye doğru eğitimi vermenin ilk koşulu doğru eğitimi verebilecek eğitmenden geçmektedir.Bu noktada insan kaynakları departmanımız en ince detayına kadar inceleme ve sınavlarla eğitmenlerimizi seçmektedir.

Hakkımızda

Ümraniye Genç Akademi Yabancı Dil Eğitim Merkezi
hakkımızda

Ümraniye merkezli kurulan kurumumuz alanında uzman eğitim kadrosu ile çocuklar,öğrenciler ve yetişkinlere olmak üzere 3 farklı kurda yabancı dil eğitimleri vererek eğitim hayatına devam etmektedir.Eğitim dünyasında yirmi yıllık deneyime sahip bir kadro tarafından inşa edilen GENÇ AKADEMİ, ülkemizde İngilizce kursu veren diğer kurumların aksine İngilizce konuşma becerisini kazanmak için bir dünya para ile bir dünya zaman harcamaya gerek olmadığını ispatlamak amacıyla yola çıkmıştır…

Bugün İstanbul’da İngilizce Öğretmenleri arasında GENÇ AKADEMİ kadrosuna girmenin ne kadar zor olduğu konuşulmaktadır. Ayrıca öğrencilerin de en az lise mezunu olması gerekmektedir. Böylece hem öğretmen hem de öğrenci kalitesi korunmaktadır. Ticareti her zaman ikinci planda gören GENÇ AKADEMİ  dünya standartlarında eğitim verebilmenin ve öğrencilerini küresel ortamda kendi başlarına var olabilen bireyler olarak yetiştirmenin haklı gururunu yaşamaktadırlar.

Özel Eğitim kurumu olmanın ötesinde bir okul ciddiyetiyle davranan GENÇ AKADEMİ, İstanbul’da çok kısa bir zamanda kurumsal bir kimlik haline gelmiştir. Bu başarıya ulaştıran temel unsur yabancı dil eğitiminde kullanılan öğretme tekniğinin farklılığıdır.. GENÇ AKADEMİ, kursiyerlerine yabancı dil öğretirken İDEAL DÜNYA YABANCI DİL ÖĞRETME TEKNİĞİ‘ ni tercih etmiştir ve bu metot sayesinde İngilizce konuşma becerisini kazanmak için insanların aylarca çok sayıda kur alıp, birçok derse girip, gereksiz bir sürü kalıp ezberlemesine gerek kalmadığından İngilizce öğrenmek diğer kurumların aksine daha ekonomik hale gelmiştir..

Hakkımızdaki Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz

İletişim bölümünde detaylı olarak telefon,mail ve iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.
Şimdi Ara
Neredeyiz