Ümraniye Genç Akademi Yabancı Dil Merkezi

Fransızca Kursu

Ümraniye Fransızca Kursu

Genç Akademi Fransızca Kursu

Genç Akademi  Yabancı Dil Eğitim Merkezi

Fransızca yazıldığı gibi okunmayan bir dil olduğu için, ilk başlarda telaffuzunda biraz zorlanabilirsiniz. Fakat zaman geçtikçe ve konuşma pratikleriyle Fransız kültürünün ve dil bilgisinin içine girdikçe çok seveceksiniz. Dünya üzerinde milyonlarca insan Fransızca’yı anadili olarak kullanmaktadır. Fransızcayı anadili olarak kullanan ülkeler arasında; Belçika, İsviçre, Kanada, İtalya, Birleşik Devletler ve Afrika yer alır. Fransa ve Türkiye arasında Turizm ilişkileri yoğun olması bakımından ülke dış ticaretimiz için de Fransızca önemli diller arasındadır.

 

genc akademi fransızca kursu

Genel Fransızca Eğitim Seviyelerimiz;

  • A1 Başlangıç Seviyesi Fransızca Kursu
  • A2 Başlangıç Seviyesi Fransızca Kursu
  • B1 Orta Seviye Fransızca Kursu
  • B2 Orta Seviye Fransızca Kursu
  • C Uzmanlık Seviyesi Fransızca Kursu

Alacağınız her hangi bir seviye Fransızca Eğitim Kursu Avrupa Dil komisyonunda belirtildiği çerçevede ve standartlarına uygun profesyonel öğretmenlerimiz tarafından programlanmıştır.Fransızca kursunuz boyunca tüm kurlar (A1-A2-B1-B2-C) için geçerli olan Fransa’nın şehirlerinden tutun da Fransız yemeklerinden tatlılarına kadar, Paris modasından eğlence sektörüne kadar kaliteli ve kalıcı bir eğitim sizi bekliyor…

Kariyer hedefiniz doğrultusunda Güzel Sanatlar, Mimarlık, Sinema, Mutfak Kültürü, İnşaat, Mühendislik,Dans, Uluslararası İlişkiler,Moda, Edebiyat, Felsefe, Müzik, Tıp, İlahiyat, Uzay Bilimleri, Hava Bilimleri, Telekomünikasyon ve tabii ki Tiyatro sizin için Fransızca dilinde ideal bir seçimdir.