FRANSIZCA

Fransızca yazıldığı gibi okunmayan bir dil olduğu için, ilk başlarda telaffuzunda biraz zorlanabilirsiniz. Fakat zaman geçtikçe ve konuşma pratikleriyle Fransız kültürünün ve dil bilgisinin içine girdikçe çok seveceksiniz. Dünya üzerinde milyonlarca insan Fransızca’yı anadili olarak kullanmaktadır. Fransızcayı anadili olarak kullanan ülkeler arasında; Belçika, İsviçre, Kanada, İtalya, Lüksemburg, Birleşik Devletler ve Afrika yer alır. Fransa ve Türkiye arasında Turizm ilişkileri yoğun olması bakımından Dış Ticaret de Fransızca önemli diller arasındadır. Uluslararası organizasyonların ve diplomasinin dilidir Fransızca. Mimarinin, sanatın, tiyatronun, dansın ve mutfağın dilidir Fransızca.

Genel Fransızca Eğitim Seviyelerimiz;

  • A1 Başlangıç Seviyesi Fransızca Kursu
  • A2 Başlangıç Seviyesi Fransızca Kursu
  • B1 Orta Seviye Fransızca Kursu
  • B2 Orta Seviye Fransızca Kursu
  • C Uzmanlık Seviyesi Fransızca Kursu

Alacağınız her hangi bir seviye Fransızca Eğitim Kursu Avrupa Dil komisyonunda belirtildiği çerçevede ve standartlarına uygun profesyonel öğretmenlerimiz tarafından programlanmıştır.Fransızca kursunuz boyunca tüm kurlar (A1-A2-B1-B2-C)  için geçerli olan Fransa’nın şehirlerinden tutun da Fransız yemeklerinden tatlılarına kadar, Paris modasından eğlence sektörüne kadar kaliteli ve kalıcı bir eğitim sizi bekliyor…

Kariyer hedefiniz doğrultusunda Güzel Sanatlar, Mimarlık, Sinema, Mutfak Kültürü, İnşaat, Mühendislik, tabiki Dans, Uluslararası İlişkiler, tabiki Moda, Edebiyat, tabiki Felsefe, Müzik, Tıp, İlahiyat, Uzay Bilimleri, Hava Bilimleri, Telekomünikasyon ve tabiki Tiyatro sizin için Fransızca dilinde ideal bir seçimdir.

Bir cevap yazın